Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Maşallah . Bende o görümce ve kayinvaliden istiyorum bizde tam tersi annem ve ben bu yüzden çok yaşasınlar diyorum

valla helal olsun, bende isterdim o kayınvalideden
ilk cocugumda 5-6 adet yelek örüp getirmişti onunla övünmüştü
erkek olacağını bile bile mor renkli bi pike yapmıştı,, hoş onu başkasına yapmışta
ona nasip olmayınca bana vermişti

annem ilkşinde koca valizle geldi şimdiden deli gibi doldurdu,
üstüne bence bebek odası takımı yapmalıydı diye anneme laf sokmuştu

Allah razi olsun bize birşey bırakmadılar

Bugun hastanede ebeyle randevum vardi nts ye girdim. Cok kayda deger bir sanci cikmadi.

Burada baya bir aglandim dr telefonunu bile vermiyor, ultrason kagidi alamiyorum vs diye ama bugun yaklasimlari karsisinda sasirdim açıkçası. Hamileligim boyunca kendimi piremses gibi hissedemesem de dogururken belki de hissederim diye bir umut yeserdi icimde

Ebe agriyi hafifletmek, anneyi rahatlamak iicin bir cok secenek sunuyoruz dedi. Benim tercihimin ne olacagini sordu. Muzik, masaj, Pilates topu, suda oturmak vs.
Dogumu suda yapip yapmak istemediğimi, hangi pozisyonda dogum yapmak istedigimi, yatarak, ayakta vs. Sordu. Hepsini not aldi.
Acikcasi hazirliksiz yakalandim sorulara
O anin gidisatina gore karar vermek istiyorum dedim.
Hangi pozisyonda doguracagimi da dusunmemistim acikcasi

Ben buna karar verdim suan amazon da indirim var 7tane falan kalmis bundan almak isteyen olursa bilgisi olsun sungeri termometresi ve filesi var katlamali mi bu mu cok dusundum ama bu sekilde set olarak hesapladigimda katlamali 300lira civari tutuyordu acikcasi gerek olmadigini dusundum ve a101 den alirsam da filesi falan uyduramam edemem diye buna karar kildim

Eklentiler

• Screenshot_20211012-224140_Amazon Shopping.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 60
Guzel gunlerde saglikla kullansin bebisin insallah.
Ben de baya kiyafet aldim ama hic saymadim
Ozendim bir ara sayayim

Guzel gunlerde saglikla kullansin bebisin insallah.
Ben de baya kiyafet aldim ama hic saymadim
Ozendim bir ara sayayim
Çok tesekkur ederim. Aynen sayalım birbirimize faydası olur. Alırken cok karsrsiz kaldım. Kızımda hiç yenidogan kıyafetleri giydiremedim 4 kilo doğdu 1. Ayın sonunda 5 kiloyu geçti. O sebeple bu kez hep 3 ay aldım buyukte olsa giyiyor ama küçüğe çare yok.

Yerin varsa katlamaliya cokta gerek yok.
Fileler genelde her kuvete oluyor diye biliyorum.
Yalniz cok fenalar unisex olanin fiyati pahali, cinsiyete gore olanin fiyati daha uygun

Benimki de tombis dogabilir, biraz kilosu fazla cikiyor ultrasonda. oyle olursa ben de muhtemelen giydiremeyebilirim yeni doganlari
Iste ilk bebek olunca acemilik

Yerin varsa katlamaliya cokta gerek yok.
Fileler genelde her kuvete oluyor diye biliyorum.
Yalniz cok fenalar unisex olanin fiyati pahali, cinsiyete gore olanin fiyati daha uygun
Evet ya seffaf alacaktm ama renk icin dw o kadar farl verilmez en uygunda buradaydi napym aldim gitti sabahtan beri karar vermeye calisiyorum bir sekide yer bulunur diye dusunuyorum en uygun 184 liraya buldum katlamali kuvet o da pembeydi kuvet masrafa ve kova vardi sadece

Ya onemli olan fonksiyonu. Bence renklerin cinsiyeti yoktur, olmamali Zaten bebek renkten ne anlar da iste biz oyle alismisiz pembe kiz, mavi erkek diye.
Guzel gunlerde cibi cibi yapsin minnosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…