Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kanguru bence yaz bebisleri için daha kullanışlı. Bizimkiler kış bebesi dışarı çıktığımızda arabanın konforu daha iyi olacaktır. battaniye atarsın üstüne daha socak olur. yazada 9 ay felan olucaklarzatwn pek durmazlar . Tabi arkadaşlara katiliyorum tercih meselesi.

A101 e gittim ben hicbir sey yoktu. Perşembe mi gelecek acaba?
Ben gittim bugün. Çıtçıtlı bebek bodysi vardı. Bebek nohut battaniye. Ağız temizleme mendili. Gözüme çarpanlar bunlardı.

Eklentiler

• IMG_2985.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_2983.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_2982.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_2980.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 85
Uzun kollu badi meselesini açıklamanız müthiş oldu benim için. Tam diyordum üstüne eninde sonunda kıyafet giydireceksek neden zıbınları uzun giydiriyoruz ki diye. Ay evet kısa kollu almalıyım birazcık

Ay bu açıklama da benim çok hoşuma gitti. Daha yeni travel siparişi verdim de. Yarın elime ulaşır

Ben bu şekilde aldım beyaz. Özellikleri aynı seninkiyle.. Markası farklı.Yatak ve uyku seti hediyesiydi. Şifonyeri almadım sadece çok tıkış tıkış olmasın diye. 5.000 tl indirim vardı
Hayırlı olsun. İkimiz de bebişlerimizi üstünde ünv'e gidene kadar görelim inşallah

Kizlar e bebek 100 tlye 25 tl kupon verdi sizlerede verdi mi ?
Simdi bildirim.geldi kuvet seti indirimde diye bnm kuponla 84 tl oldu uygunmudur sizce

Hangi marka aldınız foto atabilirmisiniz

İşte herkesin memnuniyet farklı oluyor kanguru hiç sevmedim
Oğlum 5.5 yalına kadar bastonda uyurdu
Kangurunuz ergonomik olmayabilir mi? Bazı iyi markalarınki bile ergonomik değil, rahat olmuyormuş.
Yurtdisinda bir model begendim ikizlere uygun kanguru TWIN GO TANDEM, ikisi de tasimaya imkan veriyor ondan alacagim, uyumama ataklarinda evde bile kullansam kardir.
Aa çok merak ettim, bakacağım nasıl bir şey olduğuna.
Yazın sıcakta terliyorlar, tam tersi kışın göğüste sıcacık oluyor. Kanguru örtüleri var, üzerind örtünce üşümesi imkansız.
Uzun kollu badi meselesini açıklamanız müthiş oldu benim için. Tam diyordum üstüne eninde sonunda kıyafet giydireceksek neden zıbınları uzun giydiriyoruz ki diye. Ay evet kısa kollu almalıyım birazcık
Kesinlikle kısa kol çok daha rahat. Uzun kol geride kalıyor, tut çek falan zor iş.
Hangi marka aldınız foto atabilirmisiniz
Neyin markasını sordunuz anlayamadım?

Kızlar yenidoğan bebek hastaneden pusetle mi çıkarılır? Başlangıç için puset mi almamız gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…