Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar ağrı kesici olarak parol kullanabilir miyim ?
başım ve boğazım cok fena ağrıyor,
eşim hafif grip oldu sanırım bana da bulaştı
boğazım yanıyor burnum cok akıyor.
ikimiz de test yaptık negatifiz

8 saatte 1e kadar kullanabilirsin canım, çok geçmiş olsun. Boğaz ağrısına ben bir bardak sıcak suya yarım limon, bir çay kaşığı bal, birkaç damla sirke, azıcık karabiber ekleyip içiyorum rahatlatıyor. Tavsiye ederim

Kullanabilirsin tabii. Parol en masum ağrı kesici. Bende baş ağrıları çok sık oldu başından beri, çok kez kullanmak zorunda kaldım. Hiçbir sorun olmadı. Daha da ilerleyip antibiyotik kullanmak zorunda kalmaktan iyidir.

Sana doktorlarımızın numaralarını verelim.
Olabiler
Zaten vatandaslik ayricaligi olmasaydi %90 Turkiye'de dogururdum.
Beterin beteri var iste doktorunuzun kiymetini bilin
Ya benim iletisimim yok aslinda hicbiriyle ama kulagima geliyor iste. Neyse ki uzagiz
Hormon demeyin, az once Mervenin paylastigi banyo yapan premature bebek videosunu gorunce benim ikizler de mi boyle ufacik olacak.. nasil buyuyecekler diye gozyasi dokebilmis bir gebeyim, haberlere aglamalarimi saymiyorum, olmusum ben
Aynen senin hormonların su an zirve
Bende yanilmiyorsam 30. Haftaya kadar surdu bu durum. Durup dururken ağlayasım geliyordu. Sacma sapan seylere agliyordum. Saka gibi ama bir kere mangalimiz yok diye katila katila agladim. Ki o gune kadar eksikligini 1 kere bile hissetmedigim bir seydi Esim de sarilip tamam alicaz diye sakinlestirmisti

Boyle olacaksin deseler asla inanmazdim. Ama oluyormus demek

Bayıldım ya muhteşem rengi bu arabayı aldınız mı gerçekten fiyatı 4.600 mü ben bakıyorum şuan fiyatlar 14 bin gerçek stokke midir ablam Finlandiya’da İsveç çok yakın onlara fiyatına baktı orada 1000 Euro şaştım sizinkinin fiyatına
İnşaAllah almışsınızdır bu arabayı

Şimdi okudum yorumunuzu daha forumda okumada ilerlemedim arabanın aldınız mı bilmiyorum gönlünüze göre bebek arabası nasip olsun

çok teşekkür ederim kızlar, 1 tane içtim üzerine nane limon içim azda olsa rahatlattı beni :)

Tuzlu gargara da iyi geliyor

Çok ağrırsa boğaz aksatma bi dahiliye ye görün enfeksiyon daha kötü ilerlemesin durumuna göre tahlil yapıp ilaç verir
Bnde ilerlemiş 2 kutu antibiyotik anca fayda etti

Çok ağrırsa boğaz aksatma bi dahiliye ye görün enfeksiyon daha kötü ilerlemesin durumuna göre tahlil yapıp ilaç verir
Bnde ilerlemiş 2 kutu antibiyotik anca fayda etti

perşembe detaylı ultrasyonum vardı,
geçmezse o gün inşAllah dr da danışacağım
baş ağrım gecti boğazım hala aynı inşallah geçer.

Bizim buradaki a101 e de gelmis hangi rengi sizce kiz bebis icin seffaf mi fusya pembe mi

Eklentiler

• Screenshot_20211012-103547_Instagram.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 108
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…