Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Orası neresi canım:) hastaneden istedilerse bilemiyorum artık almak sana kalmış:)) seninki istisna olsun öyleyse:))
Luksemburg. Aldim bakalim insallah fuzuli degildir. Cok soguk oluyor Ekim ayindan sonra o nedenle gerekli gibi geldi bana.
Kayinvalidem bozmus zaten. Ne munasebet sen ustune vazife olmayan seylere karisiyorsun diye. Kaynim da küsüp evi terketmis falan
Demek ki her doktor ayni degil. Mesela benim cok nazlanan arkadaslarim var. Doktora yazmis 3 saat sonra cevap vermis diye doktor falan degistirmeyi dusunuyorlar.

Ya yine ben goruyorum ekrani, dr bana donduruyor ama silueti falan yok bebisin. 20. Haftalarin ortasinda bitti o goruntu. Karanlik biseyler gozukuyor ekranda.. Sadece kafasini karnini olcuyor, organlara bakiyor bitti. Baktim Ultrason kagidini da en son 21 Temmuz'da almışım.

3 boyutlu gorelim dedik, onemli olan saglikli olmasi ne gerek var dedi gostermedi
Sonraki kontrolde israr edince 1 kere gosterdi iste o da son ultrason kagidimiz oldu. 3 boyutlu demeye de sahit ister. Tek onemsedikleri sey anne ve bebegin sagligi. Gerisi abarti geliyor onlara.

Mesela ozel hastane yok burada. Bulundugum ulkenin kraliyet ailesi bile ayni devlet hastanesinde dogum yapiyor.
Oyle diyeyim yani.

Oysa ki bakiyorum Turkiye'deki arkadaslarim whatsapptan sorularina hizli cevap alamadıklari icin doktor degistirecek kadar piremses hamilelikler yasiyorlar. Bebelerini dogmadan goruyorlar falan

Sana doktorlarımızın numaralarını verelim.

Anamm bn doktorumun elini öpüm yarım saat sohbet ekranı çevirmek değilde direk önümde tv görüntüyü görüyorum. Sorularıma cvb geç veriyor yoğun bi dr çok ameliyat yapıyor. Ama dönüyor olur o kadar da
Kız senin etliye bn bile gıcık oldum hormonlarım devreye girdi bnm eltim yok iyi ki yok

Hormon demeyin, az once Mervenin paylastigi banyo yapan premature bebek gorunce benim ikizler de mi boyle ufacik olacak.. nasil buyuyecekler diye gozyasi dokebilmis bir gebeyim, haberlere aglamalarimi saymiyorum, olmusum ben
Senin ama tam zirveler su an

Eklentiler

• 7D91B63B-C4FD-4267-8B1B-52B05AF7E1B3.jpeg
    163,3 KB · Görüntüleme: 54
Kizlar kuvet ve file konuşulmuş. Oglum 4 yasinda ve en cok kullandığımız ürün oldu. Ilk başlarda file takip yikadik sonra oturmayi öğrenince oturtarak su icinde oyunlarla 2 yasindan sonra filan yarim saat icinde su oyuncaklari ile oynadığı oluyordu severek banyo yapiyorduk simdi onunki kırıldı attim mutlaka bu bebegede alicam insallah.

Oturana kadar filede uzanırken üşümüyor muydu yani bebiş? Sizin ev ekstra sıcak mıydı yoksa? Ya da yaz ayı mıydı doğum günü?

Oturana kadar filede uzanırken üşümüyor muydu yani bebiş? Sizin ev ekstra sıcak mıydı yoksa? Ya da yaz ayı mıydı doğum günü?
Banyoda petek var cnm bizim filede de olsa hemen yikiyorsun zaten esim garantici benim elinde de yikasa o filenin üstünde yıkiyordu elimden kayarsa filan diye.

Banyoda petek var cnm bizim filede de olsa hemen yikiyorsun zaten esim garantici benim elinde de yikasa o filenin üstünde yıkiyordu elimden kayarsa filan diye.
Petek bizimkinde de var. Hatta evimiz kışın çok güzel ısınıyor. Belki biz de sorun yaşamayız. Hadi inşallah

Kızlar a101 e bebek eşyaları geliyor kundak havlu, penye kundak vs normalde perşembe satışa çıkıyor ama bizim mahalledeki bugünden sayıda başlamış bir kundak havlu birde triko battaniye aldim
Aa ben de yarın bakayım. Ben de havlu almadım müslinlere B BitterCikilata al dedi. Bakalim ordan düşürebilirsem ordan alayım.

Aa ben de yarın bakayım. Ben de havlu almadım müslinlere B BitterCikilata al dedi. Bakalim ordan düşürebilirsem ordan alayım.
Al üşümesin müslin ince üşür filan
Çünkü çıplakken bi yandan yağlanıyor yağladığın yeri örtersin öyle giydirirsin
Yaz olsa gerek olmaz da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…