Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yeni uyku tulumu aldım kızlar yavruşuma

Eklentiler

• IMG_20211011_152453.jpg
    188,9 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20211011_152440.jpg
    191 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20211011_152431.jpg
    139,3 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20211011_152425.jpg
    183,6 KB · Görüntüleme: 85
O benm de kafama takildi merve ondN tereddutte kaldim hani kuvetin akan bir yeri olsa kuvette su birikecek o da daha da zorlar mi diye dusundum fileden de dusuvercekmis gibi geliyo cocuk
Yıkama videoladı izle bak. Bebeği bi seye koyup yıkamaktan vazgeç sen de. en güzel tutup yıkayacan işte be 5 dk zaten.

Yıkama videoladı izle bak. Bebeği bi seye koyup yıkamaktan vazgeç sen de. en güzel tutup yıkayacan işte be 5 dk zaten.

Bu tür yıkama şekli bana daha doğru geliyor.. 2 ay önce yiğenim doğduğunda ilk ben yıkadım ve file üzerinde yıkadım.. Ama bebe titredi baya üşüdü..Fileye dokandığımda buz gibiydi şu içi köpük boncuklu olanlardan.. Yani o boncuklar ıslandıkça soğuk kalıyor hiç iyi değilmiş o yönden..
Böyle bebenin vücudunun su içerisinde kalması vücut ısısını da korur gibime geliyor..

Bence de suyla temas olmalı biraz hem korkmaz da. Basit fileler de bana öyle geliyo. O da aynı sekilde ıslanıp soğuyo.

Bence de suyla temas olmalı biraz hem korkmaz da. Basit fileler de bana öyle geliyo. O da aynı sekilde ıslanıp soğuyo.
Basit fileleri denemediğim için günahlarını almak istemedim :))))) Bence en iyisi suyla temas ...dediğin gibi hem korkmaz hemde üşümez..

Mervee cok tesekkurler canim cok da tatlilar cok yararli oldu gercekten uygulayabilirim insallah
Rica ederim. Baska videolarda izledim de ben bunları beğendim.
Uygularsın canım yaa bebe bizim bebemiz elimizde evirip cevirip durcaz zaten. Yine biri olur ilk zamanlar su döker. Bi de ben sünger aldım ya elimden daha yumuşak olacaktır Benim eller kışın toynağa dönüşüyo

O benm de kafama takildi merve ondN tereddutte kaldim hani kuvetin akan bir yeri olsa kuvette su birikecek o da daha da zorlar mi diye dusundum fileden de dusuvercekmis gibi geliyo cocuk
kızlar ilk 3 ay idare edin sonrasında zaten kendiniz duşa girerken kucağınızda yıkar çıkarırısınız benim görümcem 2 aylıtan beri kendiyle birlikte duşa sokup kucağında yıkıyor, hem bebekte korkmuyor böylelikle

Haha ben de sunger alacagim kuvet setini de insallah a101 den annemle kayinvalidem olur onlardan cesaret alirim yavas yavas olur insallahtecrubesizlik akiyor surekli suya sok cikar eller de isyan bayragini cekio kisin

Insallah canim kendimi 1.sinifa yeni baslayan a yi b yi cozmeye calisan biri gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…