Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Aa bu ne güzelmiş bakayım ben de. Owliyi atmıştım sepete indirime girince alırım diye ondan da memnun insanlar genel olarak sanki

Benim şu an çocuum 47 cm

Hepsinin maliyeti ne kadara geliyor. Canım
Fiyat verdiler mi merak ettim
Cikolata 12.50 TL icinde 4 tane varmis melodi markaymis.
Silindir mum kutusu 12 TL
Mumun kendisi 21.50 TL
Baskili karton canta 13.50 TL
Cantayi minimum 50 tane siparis verebiliyormusuz, digerlerini minimum 20 tane.
Çanta minimum 50 tane dediler, daha az olmaz mi dedim hayir dedikleri icin moralim bozuldu o nedenle kolonyanin fiyatini sormadim

Biliyo musun en cok kolanyanin fiyatini merak etmiştim iyiki almamışsın bu nasil bir fiyattir boyle

hepsinden 20şer adet sipariş ettin hadi tamam da
karton neden 50, hepsini bir tut ki alacak kişi
30 adet kartonla napcam demesin, mantık saçma hepsinden 20 çantadan 50 olması

Ne desem bilemedim.
Malesef ki yurt disindaki isci, ulkemizdeki memurdan daha refah yasiyor.
kayinvalideniz hanim teyzenin bundan haberi yok sanirsam.

Benim eltilerden biri kendi halinde ama su an nisanli olan biraz fena sanirsam. Kaynim da biraz yonetilmeye acik ve sorumsuz. Benim hic biriyle ilgim yok, zaten farkli ulkelerdeyiz ayni dili bile konusmuyoruz ama boyle beklentileri oluyor iste. Ilk degil, son da olmayacak.

Acaba 100 ve üzeri çıkan var mı onlar daha şanslı
Bosversene 50 tl de gayet iyi bir sans
Kızlar şey soracaktım
Bana mikrodalga fırın önerir misiniz ?
Samsung kullaniyorum. Buyuk kolaylik sagliyor ama en fazla radyasyon yayan cihazlardan oldugu da gercek
Linki var mı kutunun
Buyrunuz

Benim kızım da şuan 47 cm kızlar.34 haftaligiz.Acaba hiç yenidoğan almasak mi

Cook guzelmia fiyatlar nasildi
Yukarida yazmistim
Aa bu ne güzelmiş bakayım ben de. Owliyi atmıştım sepete indirime girince alırım diye ondan da memnun insanlar genel olarak sanki
Evet Owliye de iyi diyorlar. Dis kundaklari da var pofuduk cok tatli
Benim şu an çocuum 47 cm
Massallah Ben bilmiyorum benimki kac santim. Soylemediler bir turlu. Belki de ogrenmemem akil sagligim icin daha iyi olacak.. Bir suru kiyafet aldim yeni dogan
Biliyo musun en cok kolanyanin fiyatini merak etmiştim iyiki almamışsın bu nasil bir fiyattir boyle
Ya o da dandik doldurma bisey degildi. Rebull markaydi nereden baksan vardir 15 TL
hepsinden 20şer adet sipariş ettin hadi tamam da
karton neden 50, hepsini bir tut ki alacak kişi
30 adet kartonla napcam demesin, mantık saçma hepsinden 20 çantadan 50 olması
Cok sacma ben de o nedenle vazgectim. Rica ettim olmaz dediler
Canta isi olmadi okdr para virmem
Hadi fiyatini da gectim sonra nerede kullanacagim o arta kalan 20 adet cantayi ben.
Kullanilabilecek bir sey olsa yine neyse.

Ultrason ölçüleri yazılı kağıt vermiyolar mı size?

bepantol pisik kremi mutlaka al.bebek yagi al.ozellikle bol bol citcitli zibinlar al.bir atesolcer mutlaka al.cantanda hep bulunmali.bebek cok kustugu icin yaka mendilleri al

Ultrason ölçüleri yazılı kağıt vermiyolar mı size?
Ya burasi sacma sapan. Sinirim bozuluyor
Turkiye'deki hamileler gibi piremses bir hamilelik geciremedim ben. Dusun doktorumun telefon numarasi bile yoktu bende.. Gecenlerde randevuya gec kalinca cepten aradi da oylelikle telefon numarasıni ele gecirdim. Buyuk başarı
Vermiyorlar yoksa.

En son aldigim ultrason goruntusu sanirim 2.5 ay onceydi onda da cm falan yazmiyor.

Aa doğru siz ultrasona da az giriyonuz.

Aa doğru siz ultrasona da az giriyonuz.
Yok az girmiyorum da vermiyor kadin.
Mesela ilk baslarda 2 ile 3 hafta arasi kontrolum oluyordu her seferinde giriyordum. Simdi kontroller sıklasti ama kilosuna organlarina bakiyor hersey yolunda kilosu su kadar diyor bitti.

Benim de direkt belime, kasiklarima vurup sertleşme oluyor yuru yuruyebilirsen hadi bagalim.
Ya kiyamam sağlıkla kavuşun da insallah, hic bsy olmasa da suni sanci cok kullanılıyor öyle düşün, hepimiz tadina bakabiliriz yani korkma hic, dogunca pit bitiveriyormus hem herkes oyle diyor ben de biraz daha içerde dursun istiyorum bari 36+ya kadar, sonrasinda gelse de cok korkmayacagim, bir 10 güncük geçsin, ha gayret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…