Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar şey soracaktım
Bana mikrodalga fırın önerir misiniz ?

Bn kullanıyorum zararlı diyorlar ama acil ısıtma işlerinde kullanıyorum kahve için süt kaynatıyorum çok gerekli değil bnm vardı

Bende sürekli erteliyorum radyasyon yayıyor diye
Ama yeni nesiller daha güvenli çocuklar ikiye çıkıyor acil yemek ısıtmak lazım oluyor

Bir de anneme hediye almak istiyorum

Bende sürekli erteliyorum radyasyon yayıyor diye
Ama yeni nesiller daha güvenli çocuklar ikiye çıkıyor acil yemek ısıtmak lazım oluyor

Bir de anneme hediye almak istiyorum
Bn ısıtma konusunda çok memnunum pilav makarna tencerede ısıtmayı hiç sevmiyorum Yani araştırıp almada fayda var sağlık konusunda da bilgim yok açıkçası o kadar şey varki hangisine baksam bişey çıkıyor artık saldım bazılarında
Yaşlılar için aslında iyi olur ısıtma filan metal bişey konulmuyor konulunca patlıyor dikkat gerektiriyor.yerin varsa olabilir önce kendine alacaksan al memnun kalırsan anneye de al hem denemiş olursun memnuniyete göre uyarsa

Benim değil de annemin aciliyeti var
Hanımefendi bildim bileli kullanıyor, şimdiki de bozulmuş moreller zıffır
Bu hafta indirimler başlayacak modelleri belirleyip indirime göre alayım dedim.

Makarna - pilav ocakta ısınınca saçma şekilde yapışıyor, az su koysak kocam tiksiniyor değişik bi döngü

O zmn alıcaksın kaçışın yok
Pilav makarna o yüzden bn ocakta ısıtmıyorum
Güzel süt de ısıtılıyor tabi gözaltında yapcan taşarsa vay haline

Śuan mutlu oldum
Benimkininde yok
En azindan yalniz degilmisiz

Nasip be napalim, her seyde vardir bir hayir

Evet baya agirlastilar. Son gittigimde 2800 kusur demisti dr. Ben de zor yuruyorum. Sanirim bebis sinirlere baski yapiyor 10 -15 dakika yurusem bacaklarimda bazi kisimlar yanmaya basliyor. Bazi kisimlar da hissizlesiyor Neyse ki az kaldi cok sukur. Vallahi doya doya yurumeyi ozledim

Ayin 18 inde dogumumdan sorumlu doktor ile randevum var.
Sanirim gidince doktor akibetimiz hakkinda kesin karari verecek.
Tabi net degil ama seker hastasi oldugum icin 38. Haftada suni sanci ile dogumu baslatabilirlermis. Bakalim ne olacak, ne zaman dogacak. Keske kendisi gelse, dogumdam degil ama suni sancidan biraz korkuyorum acikcasi.

Yaaa bana hiç bildirim gelmiyor bi sürü sayfa kaçırmışım
Bubo bugün aklımdan geçtin acaba doğurdu mu diye temizlik yapıyormuşsun kolay gelsin dikkatli ol
Sagol canim, temizlik bitti cokk sukur. Dogurmadim henuz
Bazen oluyor öyle. Bana da bir ara bildirim gelmiyordu su an geliyor ama

Cikolata,magnet falan yAptiracak misiniz?
Ben instagramda cok guzel bir sayfa bulmustum. 30 tane cikolata kutusu, mum ve mum kutusu, sprey kolonya + baskili canta yaptiracaktim. Ama digerlerini 30 tane siparis verebilirken, sadece cantayi 50 taneden az siparis veremiyormusuz. Boyle bir dayatma cok sacma geldigi icin son anda vazgectim.
Sunlarin tatliligina bakar misiniz

Güzel ama çok abartı bence beaa

Evet guzellermis ama sayi dayatmalari gercwkten sacma.Ben de cikolata ve magnetini instegramdan begendim.

Eklentiler

• 20211009_221136.jpg
    156,5 KB · Görüntüleme: 79
  • 20211009_221219.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar sonunda adam akıllı alışveriş yapmaya başladım. En zor gelen bebek arabasını bile aldım, inanılır gibi değil. Nem tormemetresi, göğüs ucu gümüş kapak ve hem çocuk psikiyatristi hem de taze anne olan bir arkadaşımın önerisi ile bazı kitaplar aldım. Bu daha ilk tur. İkinci turda ekstra bir sürü şey de olacak. Hadi inşallah.

Eklentiler

• Screenshot_20211009-221753.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_20211009-221742.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 79
  • Screenshot_20211009-221736.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20211009-221725.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 85
  • Screenshot_20211009-221717.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 90
  • Screenshot_20211009-221710.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 88
Güzel ama çok abartı bence beaa
Ne bileyim bi heves ettim, zaten sonra icimde patladi boyle dayatmalar hosuma gitmiyor. Ne mana yani Neden 20 tane karton cantayi fazladan yaptirayim.. Ucuz da degil sadece karton cantanin tanesi 13.50 TL. Israf yani.
Yaptirsaydim isim yazdirmayacaktim uzerine. Hosgeldin Bebek tarzi seyler yazdiracaktim. Kim ne yapsin Uzerinde Alp Arslan yazili mumu evinde

Aman iyi ki almamışsın cok para valla

Gule gule kullanmak nasip olsun insallah..
Benim de kitap almam lazim
Tam eksikler bitti diyorum bir sey cikiyor illa

Güzel günlerde kullan inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…