Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Erken kalkan erken yol alır gidip bebemin totosuna bez alcam çok kalabalığa kalmadan girer çıkarım inşallah
Prima alan annişler kaç no aldınız
1 numara 3-5 kg di sanırım onla başlarım bn

Aa şu düz olanlar değil de çocuğa rahim gibi hissettirenler değil mi? Ben de alırsam onlardan almayı düşünüyorum Yataş ve babyjemin aynı modellerini görmüştüüm

Erken kalkan erken yol alır gidip bebemin totosuna bez alcam çok kalabalığa kalmadan girer çıkarım inşallah
Prime pure 1 numara aldim ilk ay icin. Bol olunca da rahat olmuyor cunku.
Eki Görüntüle 2930698

J jijikalp bak bunu buldum şu an. Yattığım için kalkıp yenisini çekmeye üşeniyorum.
Oo bu baya karisik geldi benimki cok sade ama anladim az cok mantigini tesekkurler cinims
Aa şu düz olanlar değil de çocuğa rahim gibi hissettirenler değil mi? Ben de alırsam onlardan almayı düşünüyorum Yataş ve babyjemin aynı modellerini görmüştüüm
Bak yatasinki max 2 ay kullanilabiliyor cnku bebegin boyu sigmiyor ona sonrasinda. Bide yuz ustu yatmayi seviyor bebekler o dediklerinde yuz ustu yatma imkani yok ortasi oyuntulu oldugu icin. Benim aldigim bu, o kulot gibi olan kismi boyuna gore istedgn yere cirtlayabiliyorsun

Eklentiler

• 6B0DBC38-1FD1-4ABE-837E-B6E83FA4AA5E.png
    265,2 KB · Görüntüleme: 57
Bebek kilo alınca cırt da turmaz bunu da mak 3 ay kullanabilirsin.

Yatasin yatma yeri iki karis, bunun yine uzunlugu baya bi var. cirt tutmadgnda kaldirir normal yatak olarak olarak da kullanabilirim boyu yettigince
Yataşınki zaten çok gereksiz. Iyi bir ana kucağı alınmalı bunlar alınacağına. O eğimli tutacak zaten.

Yok az girmiyorum da vermiyor kadin.
Mesela ilk baslarda 2 ile 3 hafta arasi kontrolum oluyordu her seferinde giriyordum. Simdi kontroller sıklasti ama kilosuna organlarina bakiyor hersey yolunda kilosu su kadar diyor bitti.
Ay ben Türkiye'deyim de noluyor. Benim doktorum da aynısını yapıyor. Ekranı çevirip bebeği benim görmemi bile sağlamıyor. Neyse ki eşim doktor olduğu için eşimi de odaya alıyor da (yoksa hiçbir eşi almıyor) eşim videosunu çekip çıkışta bana izletiyor. Ultrason kağıdını vermeyi de unutuyor. En son gittiğimde özellikle istedim, sonunda gene unuttu, ekrandayken fotoğraf çekmeliydi diye veremedi.

Yani insani olarak çok iyi bir kadın, bir şey merak ettik mi arayıp sorabiliyoruz, randevu almak çok kolay, arayıp söylüyoruz. Cerrahi eli de çok iyiymiş, hani sezeryan gerekirse falan diye. Sırf bunlardan doktor değişmedim yani şimdiye kadar.

Pampers Pure aldım 2 paket 1 numara. Başkada bez almadım duruma göre eklicem prima iyi gelmezse Molfix Pure dan devam etmeyi düşünüyorum

Aynen oyle canim, hiç korkma

Insallah canimm, bal damliyor ellerinden aminnn

Kizlar bu arada alt açma çantası alacaktım ya atmistim size de, aldim ve cok güzelmiş gercekten, kisa programda da yıkadım. Cok kullanisli olacaga benziyor. Tavsiye ederim desenleri var epey

Premium care 1 aldım. Bebeğim erken doğdu premeturesini kullanıyoruz kaç gündür, markette bulamadık sonra prematüreyi acil de lazım oldu. Bebem natural diye bir şey aldık 1 numarasının kalıbı küçük diye söylediler. Primanın 1 numarası ile prematüresi arasında bir boyda. Çok şükür şöyle iyi gibi çıktı fiyatında aşırı iyi pişik yapmamaya devam ederse eldeki primalardan sonra onu almaya devam ederim.

Benim doktor veriyor her seferinde ultrason görüntüsünü. Boyunu, ağırlığını söylüyor. Gelişimi normal seyrinde mi ona bakıyor.
Ballı çocuğumun bezi bile teyzesinden geldi. Prima 1 numara yollamış.

Eklentiler

• 20211010_110211.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 93
  • 20211010_110058.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 94
  • 20211010_110014.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 96
Ne guzel guzel gunlerde kullansin minigin insallah.
Benim de yegenim oldu. Pandemi ve hamilelik yuzunden gidip goremedim daha. Ama halasi olarak ben de bissssuru ciciler aldim yolladim kuzuma
Teşekkür ederim canım sizin mininde saglikla büyüsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…