Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dağın başında otelde kalmıştık aracımızda vardı erinip şehre inmemistik otelin tokatladığı idi . 8 senedir unutmadım unutamıyorum otelin o zaman fiyatı 250 lira filandi geceligi colasi ise 100 TL
Olsun anı olmuş sanatorunlarına anlatırsın içmeseydin saklasaydın değer kazanırdı

170₺ çok değil mi ya
Normal al gitsin
Çok değil yaaa beş yıl önce almıştık bizde 110 liraydi çok iyi hatırlıyorum kaynanam almıştı bana o alıyor diye pahalı dememistim hala duruyor allahtan birilerine vermemisim
Aralik anneleri hepiniz legen alin
Leğen deyip geçmeyin yaa o da dünya para olmuş kiytirik su kovası aldım geçen 25 lira ben şok
Bende kasım annesi olucam 29 kasım dedi doktor doğum tarihini
Çanta hazır sayilir kilitli poşet kaç market gezdim denk gelemedim bende buzdolabi posetlerinin büyük boyunu aldım onlara paket yaptım

Yaaa gün belli oldu demek sağlıkla gelsin
Kaynana alınca ses çıkmadı tabi

MAsallah az kaaldi iki aydan az

Yaaa gün belli oldu demek sağlıkla gelsin
Kaynana alınca ses çıkmadı tabi
gün belli aynen ama bence daha erken doğacak hissediyorum
Kaynanam ilk torun diye toplu alışveriş yapmıştı epey bişey almıştı
Ama bunda henüz bir kırık ignesini görmedim
MAsallah az kaaldi iki aydan az
Valla az kaldı ikinci bebe olunca daha da heyecanyapıyor insan başına gelecekleri bildiği için

Di mi cok guzel duygular bence cok merak ediyorum nasil olcak kime benzicek

Ay cok heyecanli yaaaa tarih belli olunca daha bi baskadir bence Doktor tarihi neye gore veriyo en basinda verdigi tarih degisebilio mu yanii

Ay cok heyecanli yaaaa tarih belli olunca daha bi baskadir bence Doktor tarihi neye gore veriyo en basinda verdigi tarih degisebilio mu yanii
Sezeryanda önceden tarih veriyor ya normalde 8 aralık 40 hafta bitimi
Tahmini doğum tarihi sordum 29 kasım en gec dedi öncesinde de alırız tarih belirler dedi
Kizimda da 19 mayıs demişti 29 nisanda doğmuştu tarihler de tutmayabiliyor

Aynen 10 gun once alinir yabi tam 9 ay bitimi benim de 15 aralik 40 hafta sanirim 5 aralik fln tabi hersey guzel gider ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…