Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ay cok heyecanli yaaaa tarih belli olunca daha bi baskadir bence Doktor tarihi neye gore veriyo en basinda verdigi tarih degisebilio mu yanii
Sezeryan olunca tarih belirleniyor da normal de maalesef bebiş ne zaman gelmek isterse

Kiz da sezeryan miydi? Yani nasil soyledigi tarihten erken dogdu ki? Bana msela 27 aralik dedi en basta ama sezeryan mi normal mi daha konusmamistik ben smdi sezeryan istiyorum die direticem bakalim ne tarih vericekacaba benim ne zaman olur?

39+2 de falan sezeryan alinmiyo mu ya illa 38 mi olmasi lazimya da mesela benim doktor bi cok hamilesini suyu gelince sezeryana almis goruyorum heralde bebegin dogumu baslatmasini mi bekliyo acaba

39+2 de falan sezeryan alinmiyo mu ya illa 38 mi olmasi lazimya da mesela benim doktor bi cok hamilesini suyu gelince sezeryana almis goruyorum heralde bebegin dogumu baslatmasini mi bekliyo acaba
Benim dr.um da 38 haftada sezeryan olur dedi herhalde her Dr.un kriteri farklı

Suyu azalinca fln da aliniyor genelde 39.hafta icinde yani b8tmeden benim.bildigim

Aynen ya ne lüzumsuz bi harcama yapmışım heyecana kapılıp kocam beye söyleyim olmaz böyle içime oturur kafama takıldı yıllar gecse unutamam bu harcamayı
Fırsatın varsa iade et, yüksek olması biraz da riskli. Bebek biraz büyüyünce ayaklanır falan, aman Allah korusun

Dağın başında otelde kalmıştık aracımızda vardı erinip şehre inmemistik otelin tokatladığı idi . 8 senedir unutmadım unutamıyorum otelin o zaman fiyatı 250 lira filandi geceligi colasi ise 100 TL
Ben de 3 sene önce Antalya'da lüks bir otelde kaş bıyık için kuföre gitmek zorunda kalmıştım (öncesinde fırsat bulup bir türlü aldıramamıştım da). İnsan içine çıkamadığımı fark edince otelin içindeki kuaföre gidip kaş bıyığa 80 lira para vermiştim.

Kiz da sezeryan miydi? Yani nasil soyledigi tarihten erken dogdu ki? Bana msela 27 aralik dedi en basta ama sezeryan mi normal mi daha konusmamistik ben smdi sezeryan istiyorum die direticem bakalim ne tarih vericekacaba benim ne zaman olur?
Evet kizimda sezaryandi tarih belliydi ama erken doğmak istedi 36 kusurde de doğdu

Aa 1 gün varmış aramızda benimde SAT a göre 9 aralık kesin sezaryen dediler plesanta rahim agzını kapattıgı için ama tarih belli değil bakalım hayırlısı olsun hakkımızda.
Geçen günde isime niyetlenip yattım bazıları rüyasında görüyomuş yaa ben isim yerine tarih gördüm 29 Ekim

Thread 'Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı' Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı

Sen beni en son engelleyecen sinirlenip. Senle biraz fazla uğraşıyor olabilirim.

Thread 'Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı' Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı

Sen beni en son engelleyecen sinirlenip. Senle biraz fazla uğraşıyor olabilirim.
İlk defa böyle bişey gördüm çogu kişide aynı seyi yaşamış yazmış. Ama benim çevremde sezaryen olanlarda tabi hafif şişlikler oluyo vücutta ama hiç böyle bişeye rastlamadım görmedim duymadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…