Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Anam bu ne ya bi yere kakası bulaşıyor bir yere kusuyor diğer yere fışkırtmalı çiş yapıyor
Canları sağolsun tabiki de bu kısımları ben hiç düşünmemiştim oyuncak bebek mi hayal ediyorum acaba

Sen o zmn hayale devam doğunca uyancan uykudan
Gerçekler bunlar oyuncak bebeklerin bile çiş yapanı var

Niye işiyolar yaaa? Altını değiştirirken mi? Onun için alt açma bezi aldım, birkaç kez kullan sonra at :) işerse ona işesin. Battaniye, müslin yıkamakla uğraşılmaz her dakika.

çok masum bi mesaj olmuş
direkt bebek bezi indirilmez , üstüne bi ıslak mendil koyup sonra o bezi açmak en garantisi, bi de çiş ileriye değil, pipinin konumuna sağa - sola - arkaya - çapraz değişik hedeflere gidiyor,

mikemmel bir atış hızları var

Hazirlan o halde :)) Vallahi yillardir kari koca gozumuzun onunden bir sahne gitmiyor; taze ve tecrubesiziz, kimsemiz yok, saat sabah 5:00 bebek hasta ve ayni anda alttan usten ve cis :)) bir an kapama dugmesi olsun istedigimi biliyorum...
Bebelere gunde olmasa da gun asiri bir makine camasir calistiriyoruz, hatta simdi katkisiz deterjan arar bulurken artan leke cikarici kullanimi sonrasi- (mama lekesi var blw var vb) hassasiyetler gitgide azalacak

Merhaba tecrübeli anneleer
Bi sorum olacak yenidoğanlar kıyafetlerini en fazla kaç ay giyiyor ortalama yanii. Ona göre cinsiyet belli olduğunda alışveriş yapayım diyorum da

Merhaba tecrübeli anneleer
Bi sorum olacak yenidoğanlar kıyafetlerini en fazla kaç ay giyiyor ortalama yanii. Ona göre cinsiyet belli olduğunda alışveriş yapayım diyorum da
0-3 ay olanları ilk 40 gün giyiyor genelde. Sonrası da gelisimine göre değişir. Yeni dogan grubuyla beraner 3-6 ay da almak lazım biraz.

0-3 ay olanları ilk 40 gün giyiyor genelde. Sonrası da gelisimine göre değişir. Yeni dogan grubuyla beraner 3-6 ay da almak lazım biraz.
Yenidoğan giysisi 1 aylık bi süreç yanii anladıım
O zaman 3-6 aylık olanları favoriliyim ben internetten şimdilik hahaa

Yenidoğan giysisi 1 aylık bi süreç yanii anladıım
O zaman 3-6 aylık olanları favoriliyim ben internetten şimdilik hahaa
Çok büyüklere de bakma mesela 6 ayı yaza geliyor diye düşünüp yazlık da alma. Tamamen gidisata göre almak lazım. 3,5 aylık bebeğe 9-12 alan var. Ama 3-6yı kesin giyecek bu kış.

Çok büyüklere de bakma mesela 6 ayı yaza geliyor diye düşünüp yazlık da alma. Tamamen gidisata göre almak lazım. 3,5 aylık bebeğe 9-12 alan var. Ama 3-6yı kesin giyecek bu kış.
Ya şimdi ilk bebe ya öyle heves ediyorum öyle içim gidiyor ki ben doldurup giysileri pişman olacakmışım gibi ama olsun değer zaten bunlara heves edip vakit geçirmesem bu mide bulantısı ile geçmez bu hamilelik

Ya şimdi ilk bebe ya öyle heves ediyorum öyle içim gidiyor ki ben doldurup giysileri pişman olacakmışım gibi ama olsun değer zaten bunlara heves edip vakit geçirmesem bu mide bulantısı ile geçmez bu hamilelik
Değmez ya niye değsin el kadar şeyler bi dünya para valla. Gidebildiğin kadar adım adım git temkinli ol.

Benim bebelerim büyüdüler bebelikten çıkacaklar nerdeyse çok şükür, ama halaaa en çok kullandığım şey zıbındır. Yazın ferah kışın da bellerinin açılmadığından emin oluyorum. Ve ıslak mendil

Çokmuş yav

Şundan alsana benim aklım kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…