Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
babynest almak istemiyorum ama baktığım bazı setler , onsuz satış yapmıyo
emzirme önlüğü - emzirme yastığı puset örtüsü gibi setler
Tasarimci anne diye bir site var.
Bu asagidaki linkten babynestsiz alim yapabilirsiniz. Istediginiz parcalara Nakis falan da yapiyorlar. Ben babynest setini buradan aldim. Guvenilir bir site.

Bu asagidaki linkten babynestsiz alim yapabilirsiniz. Istediginiz parcalara Nakis falan da yapiyorlar. Ben babynest setini buradan aldim. Guvenilir bir site.

çok teşekkür ederim bakayım hemen..
Set alma tek tek at sepete trendyolda.
orda baktım ama desenleri tutmuyordu
tek desenli bakayım desem hepsi geniş setler halindeydi

bir daha bakayım , aşırı detaylı setler istemiyorum pek.
önceliğim puset örtüsü - emzirme yastığı ve minderi

oğlumda en en en çok emzirme yastığımı sevmiştim :KK70:
kol ağrısına birebir

Tesettürlü olan anneler hastane pijama üstüne şal mı tülbent mi ayarlıyorsunuz?
Bn düz renk düşünüyorum eşarp tülbent karışımı olan kenarları kendinden az saçaklı gibi inşallah tarifimden anladınız 🤣 siyah pijamam üstüne toz pembe 🤪
Bende bunu soracaktım şal terletmez mi ya rahat edemeyiz turbent alcam yanima bende duz desensiz kendinden az sacakli😂bizde de aile dışında kimse gelmez dışarıdan
ilk doğumumda niyetim düz renk mavi takmaktı ama unutmuşum , annem mor kenarı oyalı desenli bi tülbent takmıştı, hoş o gün göözüm bir şey görmedi ne takarsa taksın :işsiz:
Bende unutmayalım diye hep NOT aldım 😄plansız asla hicbirsey beceremem unuturum 😂
babynest almak istemiyorum ama baktığım bazı setler , onsuz satış yapmıyo
emzirme önlüğü - emzirme yastığı puset örtüsü gibi setler
Benim ablam siparis usulü dikiyor ister tek parça ister Set halinde instegramda sayfasi var zly_home diye

İyi akşamlar herkese, yatarken konforsuz olmaya başladı. Hamile yastığı kullanıyor musunuz? Yataş hamile yastığını kullanıp öneren var mı?

Bende bunu soracaktım şal terletmez mi ya rahat edemeyiz turbent alcam yanima bende duz desensiz kendinden az sacakli😂bizde de aile dışında kimse gelmez dışarıdan

Bende unutmayalım diye hep NOT aldım 😄plansız asla hicbirsey beceremem unuturum 😂

Benim ablam siparis usulü dikiyor ister tek parça ister Set halinde instegramda sayfasi var zly_home diye

hemen bakıyorum canım.

20210928_093900.jpg

Bim'den düşürdüm 🤪

Ben de ordan aldim 🥰🥰
İyi akşamlar herkese, yatarken konforsuz olmaya başladı. Hamile yastığı kullanıyor musunuz? Yataş hamile yastığını kullanıp öneren var mı?
Ben salon koltuklarinin 2 hafiften uzun yastigi vardi onlari aldim birini kollarının arasına, diğerini bacaklarımın arasına koyuyorum aylardir cok rahat ediyorum o sekilde

X