Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Birde o mastit şeyi var değil mi yaa, engellemek için ya bol bol emzireceğiz ya da sütü sağacağız galiba ?

Birde o mastit şeyi var değil mi yaa, engellemek için ya bol bol emzireceğiz ya da sütü sağacağız galiba ?
Evet bi memeyi verince diğeri dolu oluyor mecburen boşaltmak gerekiyor ki rahatlayalım yoksa şişiyor iltihap oluyor
Oğlumda çok çektşm iğne olup sağdırıp geliyordum ikisini aynı anda boşaltmak daha iyi yani bol bol emzirince zaten otomatik hemen doluyor

Emzirmekte zorlu bir süreç olacak anlaşılan ben şimdilik ortalama bir şey alayım sonra duruma göre yetersiz gelirse artık daha iyi bir şey bakarım. Çok sağol bilgilendirme için

Emzirmekte zorlu bir süreç olacak anlaşılan ben şimdilik ortalama bir şey alayım sonra duruma göre yetersiz gelirse artık daha iyi bir şey bakarım. Çok sağol bilgilendirme için
Emen bebiş olsun sorun olmaz inşallah
Rica ederim canım bildiklerimi paylaşıyorum her zmn

Bebek birini emdikten sonra diğerini de mutlaka boşaltmak gerekiyormuş mastit olmamak için. Hem bu şekilde süt de artıyormuş, talep çok daha çok süt üretmeliyim diye düşünüyormuş vücut. Bir de ilk günlerde meme uçları yara olduğunda bebiş emince çok can yandığından sağma makinesi memeyi boşaltıp bebeği doyurmak için birebirmiş o yüzden mutlaka alın diyorlar

Göüslerim konusunda çok hassasım yara olmasına asla dayanamam bazen uçları falan acıdığında canımdan can gidiyor sanki O yüzden almak en mantıklısı olacak galiba :) ama elektrikli de manuel de aynı işi görür çok farkı olmaz diye düşünüyorum. Bu lansinohun manueli nasıl acaba?

bi kere kayınvalideye gittim pompayı götürmemiştim
oğlum gece kalkmadı emmeye, uyanmak istemedi kereta
sabaha kadar öldüm elimle sıkıp rahatlamaya çalıştım ama felaketti
daha da 1 saatlik yol olsada çantaya attım nolur nolmaz.

Medela swing'in pompa ucu cok sert gelmisti beni acitti sevemedim, ben phillips avent ciftliden memnunum, memelere silikon yastigi var termal cantayla 1 yila yakin kullandim, gene kullanirim insallah.

Seninkinin aynısından bende aldım valla kumaşı tiril tiril doğumdan çıkar çıkmaz onu giymeyi düşünüyorum
Sağlıkla giyelim. Evet çok güzel kumaşı
Bordo da vardı da rengi güzel değildi
Şöyle koyu bi mor yapaydılar onun yerine sen gibi Mora bayılırım da

Evet zorda kalınca çok lazım olacak

O çok kötü oluyor yaa allahım yasatmasin benim sütüm vardi sagip sagip buzluga koymuştum ise gidince kızım icer diye ama malesef icmedi beğenip bir buzluk dolusu süt çöpe gitti
O halde bile iki kere mastit oldum ilk gebelikti bilmiyordum da noldugunu

Bu akşam düşecek indirim görünüyor. Büyük ihtimalleri 999a düşer yine

Kızlar bişi sorcam.0-1 yaş diye geçen çorapları yenidoğana giydirebilir miyiz?Biraz bol olsa da sorun olmaz benim için tecrübelilerden yardım rica ediyorum

Kızlar bişi sorcam.0-1 yaş diye geçen çorapları yenidoğana giydirebilir miyiz?Biraz bol olsa da sorun olmaz benim için tecrübelilerden yardım rica ediyorum
Çoraptan ziyade ayaklı tulumlar daha iyi oluyor bn çorap 3 tane aldım o da çok soğuk olursa pijamanın üstüne diye
Denersin artık bol olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…