Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar hastane çıkışlarını isimlimi yaptırıyorsunuz yoksa isimsizmi kararsız kaldım bende
Hastanedeki fotograf cekimi icin bi tane isimli takim yaptirdim tamamen hatira kalsin diye, sonra da minik bi cerceve yapip odasina asicaz yillarca hatira kalabilir ama hastaneden cikarken giydirmek icin carters’in havlu tulumlarindan aldim kalin kalin onu giydiricem. Onun disindanoyle 5li 10lu takimlardan hic almadim bana sacma geliyo cnku eldiven battaniye ivir zivir

Bizim de isim yok henüz. Hic araştırma girişimimiz de yok. 10 lular bana da gereksiz geliyor da aldım

Canım tam.hatirlamiyorum ya burada ya da Aralık 21 annrleri grubunda demişlerdi hastaneler genelde 10 lu çıkış istiyor imiş bebeğe giydirmek için .
Bizim hastanemiz kendi kiyafetlerini giydiriyor, kirlendikce de yeni paket acip degistiriyorlar. O yuzden hastanede giymeye kiyafet goturmicem ben sadece fotograf cekimi ve eve giderken giyecegini goturucem

Bizim hastanemiz kendi kiyafetlerini giydiriyor, kirlendikce de yeni paket acip degistiriyorlar. O yuzden hastanede giymeye kiyafet goturmicem ben sadece fotograf cekimi ve eve giderken giyecegini goturucem
O hastane ne iyiymiş bn olsam hiç çıkış şeti almazdım

Anladım canım bizim hastanemizde öyle kıyafet verme durumu yok foto çekimi vs içinde ama. Ben yanıma 10 lulardan biri ile 5lilerden birini alicam sağlıcakla gelsinler inşallah.

Senin hastane iyiymiş valla bizim hastaneler de biz götürecez

O hastane ne iyiymiş bn olsam hiç çıkış şeti almazdım
Ben de oyle yaptim
Anladım canım bizim hastanemizde öyle kıyafet verme durumu yok foto çekimi vs içinde ama. Ben yanıma 10 lulardan biri ile 5lilerden birini alicam sağlıcakla gelsinler inşallah.
Amin insallahhh
Senin hastane iyiymiş valla bizim hastaneler de biz götürecez
Iyi de iste ne ka ekmek o ka kofte diyorlar ya ondan galiba malesef

Icim aciyo sus hic mutlu degilim
Bu arada her bandan sonra bi daha banlanmam deyip yine gidiyosun uslu dur artik
Kaç lira yaa bende merak ettim
Bizim hastane sezaryana 4 buçuk demiş geçen eşim sormuş iki ay önce 3 bucuktu niye zamlandi deyince bütün aletlere zam geldi demişler üstelik bu ücretin içinde ne oda süsü ne foto çekimi var bunlari dışardan getirmek de yaşamış.ama ben tanıdık fotoğrafçı getirip oda çekimi yaptiricagim yasaksa yasak nerden bilecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…