Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende medala nin makinası var ilk doğumdan kalma gerçekten çok iyi memnunum

Bu takım da çok güzelmiş lcw de yoktu burda görsem kacirmazdim 😍

Yarım kol giyeceksen hırka veya sabahlik şart sezaryandan sonra yurutuyorlarya bende tesetturluyum o yüzden sabahlik alıcam yanıma bulunsun yinede

Yaa o bebeğe menu çıkarma olayı çok zor oluyor yaa ne yapsam ne katsam diye düşünüp duruyorsun hele birde yemeyen çocuksa mahvolduk demektir 😅inşallah bol iştahlı olurlar amin🤗
Kırmızı pazardan 🤣

Ama bunla blw beslenemez 🥲
benim yüreğim götürmüyor onu yaaw, ben oğlanda ek gıdaya geçtiği ilk sıralar merak salmıştım baya gruplara falan üye olmuştum. önce mama sandalyesinin altına sofra bezi seriyodum idare ettim bi süre. ama bebe büyümeye başlayınca elindekileri öyle bi fırlatıyodu ki menzili yok öyle diyim sana artı sonsuzdan eksi sonsuza gidiyo mübarek :kk77:

benim yüreğim götürmüyor onu yaaw, ben oğlanda ek gıdaya geçtiği ilk sıralar merak salmıştım baya gruplara falan üye olmuştum. önce mama sandalyesinin altına sofra bezi seriyodum idare ettim bi süre. ama bebe büyümeye başlayınca elindekileri öyle bi fırlatıyodu ki menzili yok öyle diyim sana artı sonsuzdan eksi sonsuza gidiyo mübarek :kk77:
Bn blw yle uğraşamam zaten biraz büyüyünce yer 🤣 bn yediririm ayy eskiden blw mi varmış 🤪

Kızlar peki manuel olarak göğüs pompası ne önerirsiniz? Ben mochi bakıyordum ama sütü çekmekten ziyade akan sütü topladığı için sütü az olanlara önermiyorlar. Şansa almak gibi olacak biraz.

Kızlar peki manuel olarak göğüs pompası ne önerirsiniz? Ben mochi bakıyordum ama sütü çekmekten ziyade akan sütü topladığı için sütü az olanlara önermiyorlar. Şansa almak gibi olacak biraz.
Bnde bunu aldım daha da uyguna almıştım
Bi bak istersen yorumları çok iyi

Bnde bunu aldım daha da uyguna almıştım
Bi bak istersen yorumları çok iyi
Hımm evet güzele benziyor ama derslerim olacak o yüzden yaklaşık 3 yıl çalışmayacağım. Olur da hasta olursam sütüm çok olursa falan diye manuel pahalı olmayan memnun kalabileceğim bir şey arıyorum, onun dışında Allahtan bir aksilik çıkmazsa emzireceğim. Elektriklilere hiç bakmıyorum

Hımm evet güzele benziyor ama derslerim olacak o yüzden yaklaşık 3 yıl çalışmayacağım. Olur da hasta olursam sütüm çok olursa falan diye manuel pahalı olmayan memnun kalabileceğim bir şey arıyorum, onun dışında Allahtan bir aksilik çıkmazsa emzireceğim. Elektriklilere hiç bakmıyorum
Bn de emzircem inşallah evdeyim çalışmıyorum. Süt çok oluyor ilk zamanlar mastit olmamak için sağıp buzluğa atarım emmeyi bıraksa bile sütümü veririm diye düşünüyorum 🤨
İnşaklaj istediğin özellikte uygun bulutsun 🤗

X