Bebeğim ...

canlarım güzel dilekleriniz için binlerce teşekkürler..
bu arada 3 martta miniğimin ekosu çekilecek ve ondan sonra neler yapılacağına karar verilecek..
kalbinin yarısı olmayan çocuklar da tanıdım hastanede ve inanamadım..
bazıları 15 yaşına kadar gelmiş ama her seferinde ameliyatla ayakda kalıyorlarmış...
rabbim ne derse sonucda o ..
sizlerinde dualarıyla yavrum inşallah iyi olacak...
o kadar tatlı ve sevimliki anlatamam sanki ilk kez anne olmuşum gibi hissediyorum ve gün geçtikce sevgiside büyüyor...
yüce rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin..
kelimeler yeterli değil canlarım duygularımı anlatmaya rabbim herkesden binlerce kez razı olsun..

Tatoş canım yaa okadar sevindimki niniğinin iyi olmasına... Allah korudu güzel yavrunu:Saruboceq: Hala hastanedemiziniz yoksa evdemi küçük erkek:1rolleyes:a.s.:nazar:

canlarım kusura bakmayın inanınki bu aralar fırsat bulup internete giremiyorum..bebeğimi kontrole götürdüm..dedikleri gibi kalbin sol tarafı yok artı kalp sağda ve delik falan çok..nebiliyim..tekrar haziranda kontrolümüz var daha sonrada ameliyatlarına karar verilecek..
bu arada bu kadar olay ları yaşarken birde boşandım..herşey üstüste geldi..tekrar kusuruma bakmayın..

miniğim evinde canım bu arada ben artık annemle yaşıyorum..:KK43:

rabbim hepinizden razı olsun...sizleri çok seviyorummm...allaha emanet olun...

canım cok uzuldum ınan kı..epeydır gırıp takıp edıyorm haber varmı senden bebegnden dıye..bosandım haberını görunce daha da uzuldm ınan.hakkında hayrlısı Allah melegıne sıfa versın tez vakıtte..

canlarım kusura bakmayın inanınki bu aralar fırsat bulup internete giremiyorum..bebeğimi kontrole götürdüm..dedikleri gibi kalbin sol tarafı yok artı kalp sağda ve delik falan çok..nebiliyim..tekrar haziranda kontrolümüz var daha sonrada ameliyatlarına karar verilecek..
bu arada bu kadar olay ları yaşarken birde boşandım..herşey üstüste geldi..tekrar kusuruma bakmayın..

tatoşum inan aklımız hep sendeydii meleğimiz nasıll sen nasılsınn birde boşanma girmiş araya çok üzüldüm canım olması gerekiyorsa olacaktı tabi ama zamanlaması çok kötü olmuş senin için hayırlısı olsun canımm meleğinin güzel haberlerini bekliyoruz inşallah o hep seninle olacakkkkkkk Allaha emanet olunnnnna.s.

herşey üstüste geldi..çıldırmak içten bile değil canlarım...içim acıyor..neye üzüleceğime şaşırdım..

Tatoşum nerelerdesin,nasıl merak ettim anlatamam...
minik yavrun nasıl,sen nasılsın...??
bu arada boşanmışsın,hayırdır bitanem,
herşey üst üste gelmiş,
isyan etme,ne zaman kendini hazır hissedersen o zaman anlatır rahatlarsın...
seni online gördüğüme çok sevindim...
tekrar hoşgeldin bitanem....

canim benim bebegimizin iyi olmasina cok sevindim ama ayrilmana uzuldum .. kimbilir ne kadar zor gunler yasadin. unutma hepimiz senin icin burdayiz. dertlesmek istediginde seni dinleyecek bir suru KK ciler var. sen canini sIkma canim benim. sen Taha'ya, bebisine ve kendine iyi bak. optum canim :1hug:a.s.

canım yaaaa... hayat böyle işte, bazen kötü şeyler üst üste gelir, bazende iyiler. Allah'ın izniyle sen kötü günleri geride bıraktın, ve bundan sonra hayatında herşey çok güzel olacak, minik yavrunla sağlıklı, uzun ve mutlu bir gelecek seni bekliyor. Buna inanmalısın. Unutma; hayat bir aynadır, ve biz o aynaya nasıl bakarsak geri dönüşüde öyle olacaktır. Bu yüzden daima gül, her zaman umutlarını yeşertecek sebepler bul. Bizlerin yapabileceği birşey olursa, emin ol; koşarak geliriz, yanında kalırız :)) kendine de, bebeğimize de iyi bak canım..

tatoş cum senden haber aldığımız çok sevindim...çok merak ediyordum seni..yavrunun eve çıkmasına çok sevindim..boşanma haberine ise inan diyecek birşey bulamıyorum...ama içimden bütün bip li kelimeleri gönderiyorum ex kocana..şimdi dik durma ve güçlü olma zamanı...2 evladınla güzel günler seni bekliyor inşallah...ameliyatlarla herşey yoluna girecek inan bana...her kışın ardı bahar be tatoş cum..sıkma sakın kendini...buralardan da ayrılma...

tataoş inşallah bebebğin sağlıklı bir ömür geçirir sevdikleriyle birliktee canım

canımıniçi
bir haber varmı diye bakıyorum topiğe arada
herkesin hayatta imtihanları oluyor,
imtihanın büyüklüğüne göre de sabrın sonunda inşallah mükafatın büyük olur
Allah yardımcın olsun
dualarım senin ve küçük yavrunla
...

Bende şimdi gördüm umarım sağlığı yerindedir Bilgisi olan varsa mutlaka yazsın olurmu
Dularımı gönderiyorum :Saruboceq:

Tatoşum yaa Allahım yardımcın olsun canım benim Canın derdine düştüğün anda birde diğer işlerle uğraşman oldukça can sıkıcı..Tek dua edebiliyorum cnm senin için Allahım yar ve yardımcın olsun..Güzel yüzün gülsün artık..Sağlıkla bebeğine kavuşmanı temenni ediyorum canım..Nisandan bu yana bir haber alınmadı bilen duyan varsa yazsın lütfen..

güzel arkadaşım Allah yardımcın olsun...dualarım seninle kısa sürede müjdeli haberlerini alırız......

cnm tatosum benım haberlerını beklıyorum kılo aldımı melegın nasıl ıyımı cok merak edıyorum uzulme bıtanem sakın öp

bende cok merak ediyorum bitanem seni herzaman takip edemesemde dualarim devamli senin ve minik bebisimizlle

X