Ben Alya Derin..Gümbür gümbür geldim:)

Ne güzel bir anlatım ya... Tüylerim diken diken okudum. Gözümden akan yaşları kimse görmesin diye şekilden şekile girdim. Paylaşım için teşekkürler.. Umarım bir gün ben de anneliği tadabilirim..
Allah uzun ve sağlıklı bir ömür vesin Alya Derin'e inşallah. Analı babalı büyüsün.

maşallah ne kadar minik ne kadar tatlı
çok duygulandım ne kadar güzel anlatmışsınız
umarım alya derinimiz en kısa zamanda sağlığına kavuşur
darısı benim başıma inşallah

okudukça bayıldım gülmekten çok şanslısın inşaalah allah banadaa nasip eder sağlıklı sıhatli bir evlatt

bebişini rabbim sana bağışlasın

valla tum dogum hıkayelerını oturup okuyorum
hepsınde de gozlerım yaslı
sarıbocegım
allahım senı kızınla kocanla hep mutlu etsın..

Canım ağlayarak okudum yaa ne duygulu ,ne güzel yazmışsın
Rabbim kızına da sana da sağlıklı mutlu huzurlu ve hep birlikte bir ömür geçirmeyi nasip etsin a.s.

okuduğum en güzel hikayelerden biri gözlerim dolu dolu çok güzel anlatmışsın rabbim evladını sağlıklı hayırlı evlat eylesin

Canım Alya Derin Bebiş :emir_bebek: ,
Doğumuna espirili yaklaşarak anlatman çok güzeldi, doğum hikayeni çok beğendim. Hele annen ve baban için yazdıklarını okurken gülmekten öldüm :roflol: ama sen yine de dikkat et duymasınlar sakın (ben de söylemem zaten... vereliniortak)
Diğer doğum hikayelerini okuduğumda ben de etrafa belli etmeden ağladım ama senin hikayende gülmekten gözlerimden yaş geldi, hay çok yaşa sen emi güzel bebiş :emir_bebek: ...
İnşallah Yüce Rabbim sana hayırlı,sağlıklı,mutlu,huzurlu uzuuuuun bir ömür nasip eder,hep böyle espirili kal bebiş...

Saruboceqcim, Allah analı-babalı büyütsün :nazar: , size ve ülkemize hayırlı bir evlat olur inşallah.
Yüce Rabbim bana da :CüvCüv: nasip eder de İnşallah benim de birgün böyle bir hikayem olur :Saruboceq: . O gün bi gelsin ben de sizlerle paylaşacağım onunla ilk buluşma anlarımızı.
Alya Bebiş :ecrin_bebek: senden kopya çekersem kızmazsın dimi?!... :kedi:

çok çok teşekkür ederiz teyzeleri.
Allahım her isteyene nasip etsin inşallah.
asoscum o gnleri yaşadığın zaman elbette çekersin alya derinden sana izin var:)

ilk defa ağladım, hem de içimi çeke çeke. çok duygusal doğum hikayeleri okudum ama ağlatmamıştı hiçbiri. samimiyet dolu baştan sona yazdıklarınız. öylesine gerçek, öylesine anlamlı, sıcak. çoraplarını çıkartma diyen babanne, çişli prodiktör süper :) ben de çift çizgiyi görmek için defalarca baktım o çubuğa ama göremedim bazı hayali görüşlerim hariç. dilerim ben de hayırlısıyla görürüm, dilerim mutluluğunuz daim olur:nazar::Saruboceq:

Allahım her isteyen yaşatsın çok özel çok güzel anlatamam ifade edemem aslında..
sevsevil bende öyleydim canım inanki ne ağlardım ne ağlardım bilemezsin..
olacak Allahın izni ile olacak dualarım sen ve senin gibi bekleyen tüm arkadaşlarımla.

alya derin geleli bayaga oldu kocaman kiz olcak nerdeyse:)fotolari yokmu annesi ekle bu topiege gorelim bizde.
yada yeni topik ac baslik soyle olsun bence:)
"dunden bugune alya derin"

alya derin geleli bayaga oldu kocaman kiz olcak nerdeyse:)fotolari yokmu annesi ekle bu topiege gorelim bizde.
yada yeni topik ac baslik soyle olsun bence:)
"dunden bugune alya derin"

teyzesi özeline attım adresi.
alyanın zaten bir blog adresi var..
hemen bakŞeniz
babamız buraya kızıyor fotoğraf eklemeye..eee boynumuz kıldan ince bizimdemafoldumben

a.s.canım yaa beni gördüm doğum hikayeni allah bağışlasın analı babalı büyütsün inşallah:nazar: bizim babamızda biraz kızıyor buraya olumlu olumsuz herşeyi okuyup boşu boşunaevham yapıp pimpirikleniyorsun diyee olsun ben burayı çok seviyorum yaşasınnnn:enbuyukkk:

allah bagıslasın sana yavrunuu cok güzel yazmıssın cok duygulandımm bende bir an önce kucagıma almak istiorumm bebegimi sende bizler için dua et kolay bi doğum olsunn benim ilk ve dogumdan cok korkuyorumm darısı basımızaaa aminnnnn

süper bi hikaye okudum canm yerimseniben lisedeyken bize bi hikaye yazın demişlerdi ilerde dogcak çocugunuz için..bizde yazmıştık..o an yazarken bile o kadar çok duygulanmıştım ki gözlerim dolmuştu kaydirigubbakcemile3
düşün ne hamileyim ne bişe..eminim çok güzel bi duygudur..Allahım o duyguyu bana ve çocugu olmayanlarada nasip et :Saruboceq:
hep böle mutlu olursunuz inş :nazar:

X