Bebeğim ...

Tatoşcum nasılsınız diye merak ediyordum ki yeni yazdığını gördüm
maşallah Tolgahana inşallah 3 martta güzel haberlerle dönersiniz
bu kadar insan onun için dualar ediyor
sen gönlünü ferah tutup iyi şeyler düşün ki iyi şeyler olmaya devam etsin canım

canım benim mesajını okuduğumda boğazım düğümlendi, evlat herşeyden tatlı, bebişin sağlığına kavuşur emin ol, herzaman pozitif düşün, benimde kuzenim küçükken kalbi delik olduğu için ameliyat geçirdi, şimdi çok iyi 25 yaşında çok sağlıklı.emin ol seninde yavrun en kısa zamanda sağlığına kavuşacak, dualarım sizinle.

Rabbim bebeğini sağlıkla sana bağışlasın. Her zaman sağlıklı ve mutlu olun. Benimde dualarım sizinle, sizde ümidinizi hiçbir zaman kaybetmeyin. Allah çok büyük ve ben inanıyorumki, dualarımız boşa çıkmayacak...

canım güzel haberlerinizi bekliyoruz.allahın izniyle oğluşun dahada iyi olacak.dualarımız sizinle......

Allah şifa versin ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Tatoşum canım benimm allahımm şifalarr versinn inşallahh güzell haberlee alıcaksınn.Rabbimm meleğini sana bağışlasınn.Sağlıklı bir sekıldee huzurla melegınle bir ömürr geçirin inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

Tatoşummm , canımmm , bitanemm. :asigim: Allahım dualarımızı kabul edecek. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:KK70:urumu iyiye gidiyor , gidecek. Çok çok güzel günler bekliyor sizi. İnşallah 3 Martta güzel haberlerini alırız Tolgahan'ın. O güçlü bir bebek. İnan güzel olacak herşey. :1hug::lepi: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

canim benimmmmmmm simdi okudum cook gecmis olsun hayatim. dualarim seninle canim benim. kendini uzme allah minim bebemize sifa versin canim. kendine iyi bak

Yazılanları okudum her yeni mesajda tebessümün arttı yavaş yavaş yoluna giriyor herşey ne kadar güzel.
3 Mart'ta ekosu çekilecekmiş bugün bebeğini doktora götürmüş olmalısın o halde.
Bebeğini sana bağışlasın Allahım.
Sağlıkla, huzurla büyüt inşallah yavrularını :nazar:

rabbım yar ve yardımcın olsun tatosum. cok merak edıyorum melegını ne tatlıdır sımdı boncuk boncuk bakıyordur sana yerım onu ben sen guclu ol cnm arkadasım bnm bebısın her an yanında allah onu sana bagıslasın canım kardesım. dualarım senınlwe.

tatoş yaaaaaaaasenağlamasenağlamasenağlama
allahım ne kadar uzuldum ıcım parcalandı hala ınanaımıyorum okuduklarımasenağlama
nasıl oldu böle bırsey canım benım bak mınıgın artık sızınleymıs
ben ınanıyorum hersey cok guzel olucak mınık oglun hep sızınle olacak sagıklı bır sekılde
rabbım sıze boll sabırlar versın evlat acısı cok zor bılırımsenağlama
allahım onların yoklugunu hastalıgını göstermesın bızleresenağlamasenağlamasenağlama

canlarım güzel dilekleriniz için binlerce teşekkürler..
bu arada 3 martta miniğimin ekosu çekilecek ve ondan sonra neler yapılacağına karar verilecek..
kalbinin yarısı olmayan çocuklar da tanıdım hastanede ve inanamadım..
bazıları 15 yaşına kadar gelmiş ama her seferinde ameliyatla ayakda kalıyorlarmış...
rabbim ne derse sonucda o ..
sizlerinde dualarıyla yavrum inşallah iyi olacak...
o kadar tatlı ve sevimliki anlatamam sanki ilk kez anne olmuşum gibi hissediyorum ve gün geçtikce sevgiside büyüyor...
yüce rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını nasip etsin..
kelimeler yeterli değil canlarım duygularımı anlatmaya rabbim herkesden binlerce kez razı olsun..

canım inan çok sevindim bebeğinin iyi olmasına
rabbim açil şifalar versin yavrumuza

canım, miniğinin ekosu 3 martta çekilecekmiş. çekildi mi? son gelişmeler nedir? İnşallah herşey yolundadır.

merhaba canım çok geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla bebeğin sağlıklı bir şekilde sizle birlikte bir hayat sürer

Çok geçmiş olsun.Daha minicikler,insanın içi elvermiyor onların hasta olmalarına ama
herşey allahtan.Yüce Rabbim derdini nasıl veriyorsa,çaresinide verir inşallah.

5.12.08 SAAT 9:50 DE MİNİK OĞLUMU ACİL OLARAK SEZERYANLA DÜNYAYA GETİRDİM..
İNANIN ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRDİM..ŞUAN BEBEĞİM HALEN KÜVEZDE..senağlama
KALBİNDE DELİK VAR VE SERUMLA BESLENİYOR..:çok üzgünüm:
BEBEĞİME HERGÜN SÜT GÖTÜRÜYORUM TABBİKİ FAZLA SÜTÜM YOK..
MELEĞİMİ HER GÖRDÜĞÜMDE AĞLAMAKDAN GÖZLERİM ŞİŞİYOR..senağlama
YAKIŞMIYOR O KÜÇÜK BEDENE ANNESİNDEN VE BABASINDAN UZAKDA YATMAYA..senağlamasenağlama
SADECE BENİM DEĞİL ÇOK İNSAN VAR BU KONUDA ÜZGÜN OLAN..
CANLARIM NEOLUR BEBEKLERİMİZ İÇİN DUALARINIZI ESİRGEMEYİN..
RABBİM KİMSEYE BÖYLE ÜZÜNTÜLER YAŞATMASIN..:Saruboceq:

:nazar::nazar:SENİ BEKLİYORUZ MELEĞİM İNŞALLAH EN KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN...:nazar::nazar:

üzülme.. benimde kalbimde delik vardi dogarken ama ameliyatla cok sükür iyilestim.. merak etme caresi olan bisi...
umarim en kisa zamanda bebeginizi kucaklarsiniz..
acil sifalar diliyorum :teselli:

canım benim hayırlı güzel haberlerini bekliyoruz inşallah :) Allah yardımcınız olsun

canım benim yüce rabbim yaR ve yardımcın olsunnn.:Saruboceq:

X