Bebeğim ...

çok teşekkür ederim canlarım iyiki varsınız...2 gündür oğlum ateşler içinde yanıyordu tabiiki ben metanetli olmam gerekirken maalesef en ufak rahatsızlığında gözyaşlarım sel gibi oluyor bütün gece düşürmek için uğraştım sonunda başardık ama ben hala etkisinden kurtulamıyorum. ben bir ateşlenmeyle bunalıma giriyorsam ameliyata nasıl sokacağım miniğimi..düşününemiyorum...
çok zor arkadaşlarr inanın bana...rabbim hiç kimseyi evladıyla sınamasın....

tatoşcum canım
senden haber alabildiğime çok sevindim canım
bugünlere gelebilmeniz nasıl zor görünüyordu ilk zamanlar
bebişlerimizin abisini çok öp benim için
inşallah en kısa zamanda gerekli kiloyu alıp sağlığına kavuşur

tatoşum canım senden haber aldığımıza inan çok sevindimm..inşallah esadcık iyileşecek..tabiiki ağlayacaksın..sen taştan duvardan makimne değilsin ki.ağlayıp zehrini atacaksın.ama yılmadan pes etmeden..bak oğluşuna bu zamana kadar getirdin onu..allahınizniyle daha da iyi olucak..güçlü ol arkadaşım.dualarımız seninle..inşallah daha iyi haberlerini bekliyoruz..

Yazini okurken bende 4 aylik bir bebek annesi olarak inan bana aglamamak icin kendimi zor tuttum,ama unutmaki bitanem bu dünyada beterin beteri var,Allah ina sakin isyan etme hep dua et,sana yavrunu eminim bagislayacaktir.Kalbimiz seninle...

çok teşekkür ederim canlarım iyiki varsınız...2 gündür oğlum ateşler içinde yanıyordu tabiiki ben metanetli olmam gerekirken maalesef en ufak rahatsızlığında gözyaşlarım sel gibi oluyor bütün gece düşürmek için uğraştım sonunda başardık ama ben hala etkisinden kurtulamıyorum. ben bir ateşlenmeyle bunalıma giriyorsam ameliyata nasıl sokacağım miniğimi..düşününemiyorum...
çok zor arkadaşlarr inanın bana...rabbim hiç kimseyi evladıyla sınamasın....

Allah sizlere ve bebeğinize güç kuvvet versin...
bu sıkıntılar inşallah,tez zamanda geçer,
acil şifalar diliyorum...
sağlıkla kalın...

gecmiş olsun miniğin ateşlenmiş endişeni anlıyorum üstüne titiriyorsundur yarvunun sağlıgı için ama imtihan dünyası işte dilerim tamamen iyileştiği günleri de göreceksin..RAbbim yar ve yardımcınız olsun canım...

allah önce şifa sonra sabır versin inaşallah.. umudunuzu asla kaybetmeyin çünkü o bitti mi herşey biter. çok çok çok geçmiş olsun. hayırlı haberlerinizi de okuruz inşallah dualarımız sizinle ve minik bebeğinizle..

allah şifa versin canım benim inşallah en kısa zamanda kucağına alırsın bebeğini umudunu hiç yitirme :teselli:

teşekkürler canlarım bu arada siyami ersekde anji listesine yazıldık ve hastaneden haber bekliyoruz en geç 2 ay içinde olacak anjısini ve daha sonrada yapılacaklar konuşulacak...hergün bir umutla bekliyorum biran için anji ve ameliyatlarını olsun diyee ama sabretmem gerek bunuda iyi biliyorum...herkese sonsuz teşekkürler..

Son düzenleme:
teşekkürler canlarım bu arada siyami ersekde anji listesine yazıldık ve hastaneden haber bekliyoruz en geç 2 ay içinde olacak anjısini ve daha sonrada yapılacaklar konuşulacak...hergün bir umutla bekliyorum biran için anji ve ameliyatlarını olsun diyee ama sabretmem gerek bunuda iyi biliyorum...herkese sonsuz teşekkürler..
tatoşum canım çok sevindim..essad paşamız allahın izniyle sağlığına kavuşacak.hayatta her zaman yağmur yağmaz.bak güneşyüzünü göstermeye başlamış yavaş yavaş.dualrımız seninle tatlım..iyi haberlerini bekliyoruz

Sonunda ayın 2 sınde hastaneye yattık ve bırsÜrÜ tahlıllerden sonra ayın 3 de anjımızı olduk anjı tam 2 saat sÜrdÜ genelde bÜyÜklar 20 30 dakıkada bıtıyormuŞ ama bebekler bÖyle uzun sÜrÜyormuŞ..anestesı verıp bayıltılar oĞlumu...rabbım kımseye vermesın o anı ınanın Çok zordu..zor bır sÜreÇ beklıyor bızı bundan sonra ama orda olan bırsÜrÜ bebeĞı gÖrdÜm yıne de halımıze bınlerce ŞÜkÜrler ettık ayın 4 de taburcu olduk..ya Şubat yada mart gıbı amelıyatımız var arkadaŞlar...amelıyatı yapacak doktordan haber beklıyeceĞız..sık sık gıremıyorum kusuruma bakmayın...herkese Çok teŞekkÜrler ederım...allah razı olsun sızlerden..

Buraya esatın fotosunu ekleyemedim ama resimlerimde var..bakın güzel teyzeleri...ve dualarınızı eksik etmeyin....

Güzel rabbim şifasını eksik etmesin inşallah sağsağlim döner yuvasına gözyaşlarımı tutamadım çok üzüldüm.

Canım Allahım sıfa versın gercekten cok üzüldüm agladım bende bir anneyım..umarım iyileşir hemen alırsın kucagına

allahım şifa versin.çok üzüldüm inanki.
duadan başka birşey gelmez elimizden.
umarım sağlığına kavuşur esad paşa...

X