bayramda kocasının elini öpen var mı?

Eşlerimizden,hayat arkadaşlarımızdan,evlatlarımızın babalarından,can yoldaşlarımızdan sanki savaş alanındaki düşman yada bi yarıştaki rakiplerimizdenmiş gibi bahseden arkadaşlar var..Nasıl evlilikler onlar anlamadım.Eşimin elinide öperim (öptüm zaten bayramda,hiçbiyerim eksilmedi) ayağınıda yıkarım..masajda yaparım.Ömürlük can yoldaşım,kıymetlim benim o...

gelin kizlar ben sizi bi opuvercem:1hug:agziniza saglikkkkkkkhihoyyyt

Yani konu nerden nereye gelmiş,bizler işimize gelince kadın erkek eşitliği, işimize gelince nezaket istiyoruz.Bazen ben bile biz kadınları anlamıyorum.Ben de bayramlarda kocamın(bu lafı da pek sevmem)eşimin,hayat arkadaşımın elini öperim harçlığımı da alırım. :teytey:Bundan da gocunmam.Yani eşimizin elini öpünce bize üstünlük sağladığını düşünen arkadaşlara da şaşıyorum. :uhm:Bu konu aslında çok uzar ama konu dışına çıkmak istemiyorum kaydirigubbakcemile5

Derler ya el öpmekle dudak aşınmaz diye.
Doğru çok doğru.
Ben eşimle 13 ay çıktım ve 13 ayın sonunda yuvamızı kurduk.
Kaç kandil kaç bayram geçirdik o dönemde
hepsinde elini öptüm.Gücunmam sevgi ve saygının göstergelerinden biridir bence.
Bu bayram ilk bayramımızdı evlendikten sonra yine öptüm ama bu sefer 100 ytl kaptım.

bende öptüm....ama tabi aramızdaki resmiyetten değil..o benim büyüğüm ona duyduğum sevgi ve saygıdan öptüm...hatta gülüştük bile :)))))

öptüm niye öpmeyimki saygı duyuyorum benden 10 şyaş büyük nede olsa

evet ben niaşnlılıktan beri operım eşimin elını her bayram oda bana bayram harclıgı verir bu ikimzinde çok hoşuna gidiyor. eşim bayarm namazındna gelır ben onu kapıda karsıalrım ve elini operımeşimin bence guzel bişi arkadşalr

eşim olsa bende operim ne var ki bunda elini opmek ustunluk gostergesi degildir bence

Ben daha evlenmedim ama esim harclik verirse elini öperim tabi...kaydirigubbakcemile3
isi bilecen ise gitmeyecen..sırnaşık şey :roflol:

Bende öperim .Eşimde sevinir gariban. ne var ki bunda

öpmüyorum ama ıstese öperım yanagında öpüyorum ada benım öpüyor kucaklşıyoruz yanı böyle bayramlaşıyoruz

öperim tabii namazdan gelir gelmez:)annemde babamın elini öper böle gördük böle gidiyo işte:)ama güzel bişi bence ....bu tür şeyler küçükte olsa dikkate alındığı zaman saygıyı sevgiyi büyütüyor:))

benim annem babamın elini öper eskilerin çoğuda böledir ben gocunmam kocamın elini öpebilirim.
ama sevgilimle herzaman yanaktan ve afedersiniz dudaktan öpüşürüz o bana hiçbizaman elimi öp demez sadece şakasını yapar bende ona yanağından ve dudağından öpmek varken neden elinden öpimki hayatım derim gülüşürüz yani bu tamamen kişiye bağlı
evlendikten sorada elinden öpüceğimi sanmıyorum kesinlikle gocunmam ama mesele benim için elinden öpmek değil yani karı kocasın daha sıcak bi öpüş olabilir . el öpmek bana göre kocamış insanların ellerini öpersin anneanne babaanne gibi nine gibi dede gibi ne gerek var he ben senin kocanım öpeceksin neyi ispatlıcaksınki

bende her bayram operım :asigim:ne var bunda..:icecream:

bende namazdan gelir gelmez eşimin elini öperim.o benim herşeyim mutluluk ve yaşam kaynağım.hem benden büyük saygıda duyarım kendisine.hiçte gocunmam.rabbim sağlıkl sıhhat uzun ömür versin eşlerimize.

bende namazdan gelınce sıra ıle önce kayınpederımın sonra kayınvalıdemın sonrada aşkımın elını öperım cokta hoşuma gıder ben buyuklerımden böle gördum sonrada kocaman sarılırız bırbırımıze

olabılır . olmaması ıcın bır neden yok ...

öpmedim şuana kadar :nazar:

ama isterse öperim de :nazar:

öptürürüm de :nazar:

başıma koymadan öperim:)

onun başına koymadan öpmesi için elimi uzattığımda sinir eder beni başına da koyar :)

ama ciddi anamda ne o elini bana öptürür ne de o benim elimi öyle başına koyarak öpmemi ister

X