Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlar bugün şehre inip kan testi yaptırdım.
<0,100 cıktı ya!!!
Ama bata 1 hafta olmasına rağmen (26 ekim) tüm belirtileri yaşadım hala daha yasıorum.
Nasıl oldu ya?
Hala umudum var içimde bi yerlerde çünkü bi his var sanki...
Kan test?nin yanılma ihtimali yok dimi?
İlk kez istemiştim çocuk bunca seneden sonra ilk kez ciddi ciddi denemiştik.
Hem de ov.gününde.

bebek oluşumundan 9 gün sonra kanda belli oluyormuş kesin ama şöle bişi anlatıyım geçen yıl gördüm bi ablada bi aylık hamileydi gelmiş test yaptırmaya sonucuna ben baktım dedim var bir aylık falan bende öyle hissetdiyorum ama iki hafta önceki testte çıkmadı dedi demek arasıra olabiliyor canım çünkü değerlere göre gerçekten bir aylık hamişti :) beklemek lazımm

var canım idrara bakmaya gerek yok iç çamaşırımdada gözüküyoo bide bilmiyorum bişeymidir ama meme ucunda değilde çevresi varya orda bu sabah çok hafif kahverengilik var :26:

ay Allahım hadi bize güzel haberler verrrr :)

halen gelen giden yok dimi ? Birde daha önce adetin gecikti m, hiç ?

tuğçecim yerleşme süresi 10 gün, kana da anca geçer çok erken davranmışsın azdaha sabret

canlarıııııııım benim çoook sağolun mucuk mucuk mucuk :) bana yakın adet bekleyen varmı ?

Allah gönlüne göre versin inşallah canım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlısıyla sağlıklı çocuklar. benim de daha 10 gün var. bat 30 ekim. buradan belirtilere baktım da benim henüz öyle belirtiler falan yok. olursa adete kaç gün kala ortaya çıkar acaba bu belirtiler:)

hiç bilmiyorum ki belirti varda ne oluyo ki ikinci testi yaptım negatif hiç bişey istemiyo canım şuan çevremdeki herkezin oluyo ve ben bu kadar isterken artık yoruldum yolda bi çocuk bulsamda alıp baksam diyorum ne biliyim sanki hiç gelmiycek ama benim ondan başka umudum yok ki

kasım 15 benimde adetimin bitmesine 2 -3 gün var . inşallah o beklenen kasımın 15ine kadar 9 ay 10 gün geçer :) bu ay tam teşekküllü hazırlanıyorum . 30 adet ovülasyon testi aldım veee bal tarçın çörek otu yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…