Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Günaydın canımm,,

hoş geldin neşe getirdin,,

inşallah güzel haberler gelirrr

canımmm dün kan testinde çıkmamış bebiş bgün okuyabildim. 2 ay önce benimde aynısı oldu. reglim 5 gün geçti. evdeki testte çıkmadı en son hastaneye kan testine gittik. ordada 1 çıktı. gebe değilsiniz dediler ve ertesi günü regl oldum. psikolojik bence. ama regl olman lazım. olmazda bir iki gün daha bekle sonra doktora git söktürücü versin de biran önce yeni aya bak. :) :)

Avavred bak dikkat benden söylemesi geçen gün bir konuşmasını okudum tarantula nın " ağıma biraz daha yapışkan süreyim o zaman " diyordu. Böyle yaklaşıyor, sonra böyle , yakında buda olabilir ...... sonra takım tamam

Son düzenleme:
günaydın herkese...dün geceden sonra yazılanları okuyamadım var mı bi gelişme hamile haberleri falan???

yokta.benim kasıkım ağrıyo, böle bi baskı var gibi hissediyorum.öküzün biri bi sağ kasığıma geçiyo bi sol kasığıma.
yorulunca sağda dinleniyo ama ondan eminim çünkü orda daha çok oluyo.
bana bunun sebebini söle hadi

kız sen dur daha yeni çalıştın,sanki bana hamilelik belirtilerinden bahsediyorsun gibi geldi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…