Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
tabi en azından durumunuzu öğrenmiş olursunuz.1 yıla kadar gebelik oluşur diyolar sizin daha epey var.bizim kasım 12 de 1 yıl doluyo.

az kalmış 1 yıla inş aşılama tüpe gerek kalmadan hamile kalırsın tatlım...çok zor bi süreçten geçiyoruz umarım ilerde bu günleri ilerde tebessüm ederek hatırlar bebeklerimize kavuşuruz...

formda yeniyim benim bat 17 ekimdi önceleri bebiş denememiz hiç olmadı.. bugün doktora gidip bebek öncesi kontrol amaçlı kan verdik eşimle yarın sonuçları alıcam haftaya çarşambada randevum var doktorumda kapsamlı kontrolden geçicem.. umarım kötü şeyler cıkmaz herşey yolunda gider.. kasım ayında hayırlı şeyler olur umarım.. çok heycanlıyız eşimle...

az kalmış 1 yıla inş aşılama tüpe gerek kalmadan hamile kalırsın tatlım...çok zor bi süreçten geçiyoruz umarım ilerde bu günleri ilerde tebessüm ederek hatırlar bebeklerimize kavuşuruz...

inşallah cnm inşallah.
bebek yeleği örmeye başladım.hamile olduğumda eşime sürpriz yapmayı hayal ediyorum.hediye paketi yapıcam içinde kan testi sonucu ve bu yelek olucak rabbim nasip eder o günleri görmeyi inşallah:))

canım benim çok güzel bi hediye olur eşine, bende çok hayaller kuruyorum inş o hayalleri bi gün gerçekleştireceğiz...bende her gün bi dükkanın önünden geçerken askılarda tavşanlı bebek bornozu görüyordum,gittim aldım en sonunda yeşil renk aldım kız ya da erkek olursa ikisinide gider diye...sen hangi renk örüyorsun canım?

off yaa biz daha ameliyat bile olamadik sinir doktor bir olsaydikta bari oyle bekleseydik agzima turlu turlu kelimeler geliyor tobe tobe.Biliyorum canim ne hissettigini bende esimin problemini ogrendigimde yikilmistim hatta bize dediki doktor bu degerlerle olmaz cok dusuk 15 yil bile deneyebilirsin asilama yaptirin demisti gaddar doktor hic acimalari insaflari yok.Oyuzden eve donerken aglaya aglaya dondum gunlerce agladim su aralar aglamiyorum ama yinede aklimdan cikaramiyorum dusuncesini.Tabi bi de ben aglayinca esimde sinirleniyo kiziyo halden anlayanim bi sizler varsiniz

kız iyi yapmışsın valla aklında duracağına evinde dursun :)
krem rengi örüyoruz kıza da olur erkeğe de diye yaa çok tatlı oluyo:)

off canım yaa sıkma canını.ne olcak bizim bu halimiz ameliyat olmak için neyi bekliyosunuz ki? bide sperm sayınız kaç?

canım benim sıra çok var diyordun ameliyat için ,ameliyat gününü öne çektirme gibi bi durumunuz yok mu

off canım yaa sıkma canını.ne olcak bizim bu halimiz ameliyat olmak için neyi bekliyosunuz ki? bide sperm sayınız kaç?

Allaha dua etmekten baska bi caremin yok malesef.Canim ben yurtdisindayim doktor sira var diye vermiyo erken tarih belki 5-6 ay sonra olur diyo dusunebiliyomusun.Onlarin aramasini bekliyoruz tarih icin.Olmadikta oyle zaman kaybediyoruz iste Turkiye de teshisi koy yarin tedaviye basla ama bu lanet yerde oyle degil Turkiye saglik yonunden bicok ulkeden iyi bazi eksikler olsada.3 kez test olsu birincisi 5 milyon 2.si 6 milyon 3.su 2 milyon hareketlilik %10 kotu yani anlayacagin

canım benim sıra çok var diyordun ameliyat için ,ameliyat gününü öne çektirme gibi bi durumunuz yok mu

Jonguilim nerde ya ayni beklemelerdeyiz.aricaz dediler 1 haftadir arayan soran yok Allah korusun olumcul bi hastaliga yakalansam yetersiz tedaviden olcez yani tobe tobe

ör bak valla çok heyecanlı oluyo:)
yeleğe bakıp bakıp konuşuyorum kafayı yedim galiba:)))

canım ya çok iyi anlıyorum seni...bizim üst katta yeni doğan bi bebek var geceleri ağlıyor sesi ta bizim odaya geliyor hatta uyanıyorum bazen sesine hiç sinir olmuyorum valla ah keşke bizim de böyle bebeğimiz olsa ağlasa falan diyorum ...gece gece başkasının bebeğinin sesine uyanıyorum düşün yani...

türkiyeye gelme durumunuz yok mu canım gelin burda olun...

hay allah yaa 5-6 ay çok uzuunn..burada tedavi olma şansı yok mu?
bu arada keçi boynuzu kürü,havuç suyu,zeytinyağında bekletilmiş incir filan yedir eşine cnm belki fayda edebilir.

ay kıyamam yaa..inşallah seninde olacak cnm.varikosel sabır isteyen bi hastalık beklemekten başka çaremiz yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…