Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sayınız gayet iyi bence cnm bizim 9 m,lyondu anca sizin değerlere ulaştı.morfolojimiz%0 dı şuanda %3 muhakkak etki ediyo ameliyat.canını sıkma sen.
valla bendede almadı umut tıkanma noktasındayımda uzatmaları oynuyorum sanki.

evet canım sizin de morfoloji %4 oldu mu tamamdır canım size ameliyat kesin etki etmiş zaten değerleriniz yükseliyor..inş bizimki de öyle olur aman düşmesinde...geçen bi yazı okudum yazık yani çok üzüldüm ameliyat sonrası değerleri hep düşmüş allah korusun böyle durumları görünce şükrediyorum bi de test yaptırsak o zaman daha rahat olacam...

$kısa.jpg
bunuda şimdi yaptım sizce ??:44:

sayı 35-40 milyon arası ama ileri hızlı çok az canım%3.2 hız daha önemli. hareketlilik :%20

DOKTOR BEY MERHABA . BEN 1,5 YIL ÖNCE ÇİFT TARAFLI VARİKOSEL AMİLYATI OLDUM SAYI 1.200.000 KEN ŞİMDİ NORMAL ÖLÇÜMDE 67.000.000 OLDU YIKAMALI DA İSE 199.000.000 OLDU . FAKAT 4 KEZ AŞILAMA YAPMAMIZA RAĞMEN TUTMADI . FAKAT HIZ PEK İLERLEMEDİ SON SAYIMDA Kİ BİLGİLERİM :

YIKAMA SONRASI

HIZLI İLERİ % 25
YAVAŞ İLERİ : % 20
YERİNDE HAREKETLİ : % 10
HAREKETSİZ : % 45
MİKTAR : 5,5 cc
RENK : GRİ - BEYAZ
KOKU : ÖZEL
VİSKOSİTE : NORMAL

LÖKOSİT : GÖRÜLMEDİ
ERİTROSİT : GÖRÜLMEDİ
BAKTER : GÖRÜLMEDİ
İMMATÜR HÜCRE : HER SAHADA 2-3 İMMATÜR HÜCRE GÖRÜLDÜ
SPERM AGLÜTİNASYONU : NADİR SPERM AGLÜTİNASYONU GÖRÜLDÜ
SPERM AGREGASYONU : GÖRÜLMEDİ
SPERM SAYISI ( cc ' de ) 36,200,000
TOTAL SAYI : 199,100,000
YIKAMA SONRASI : 98,600,000

HIZ YAVAŞ SANIRIM . EN AZ 5-6 DEFA TAHLİL YAPILDI GÜVENİLİR BİR YERDE . HIZ VE DİĞER SONUÇLAR SİZCE AŞILAMA İÇİN YETERLİMİ ? YETERSİZ İSE HIZ YADA SORUN HER NE İSE SAYIYI NASIL ARTTIRABİLİRİZ ? İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

bak varikoselde amelyatndan sonrasını yazmş adam

bende ona baktm dün bulamadm ileri hızı ne arttırır acaba die

valla bize doktor bu değerlerle proxeed plus vermişti sayı çok kötü değil ileri hızlımız düşük olunca ama ilaç etki etmedi varikoselden dolayı varikoselimiz olmasaydı belki ileri hızlımız artardı...siz deneyin canım doktor hız için verdi galiba bize bu ilacı

evet canım sizin de morfoloji %4 oldu mu tamamdır canım size ameliyat kesin etki etmiş zaten değerleriniz yükseliyor..inş bizimki de öyle olur aman düşmesinde...geçen bi yazı okudum yazık yani çok üzüldüm ameliyat sonrası değerleri hep düşmüş allah korusun böyle durumları görünce şükrediyorum bi de test yaptırsak o zaman daha rahat olacam...

ay Allah korusun yaa.bizimde 5.ayda bi düşüş oldu ameliyattan önceki sayıya indi 9 milyona!Allah'ım ağlaya ağlaya geldim hastaneden sonucu ben almıştım eşim işteydi. sonraki ay yine yükselmişti.Allah bidaha öyle bişey yaşatmasın çok zor.

valla bize doktor bu değerlerle proxeed plus vermişti sayı çok kötü değil ileri hızlımız düşük olunca ama ilaç etki etmedi varikoselden dolayı varikoselimiz olmasaydı belki ileri hızlımız artardı...siz deneyin canım doktor hız için verdi galiba bize bu ilacı[/QUOsayıda falan
bak yolladm sana adamn dzlme olmş

ay Allah korusun yaa.bizimde 5.ayda bi düşüş oldu ameliyattan önceki sayıya indi 9 milyona!Allah'ım ağlaya ağlaya geldim hastaneden sonucu ben almıştım eşim işteydi. sonraki ay yine yükselmişti.Allah bidaha öyle bişey yaşatmasın çok zor.

evet canım ama ameliyat sonrası düşüş oluyormuş sonra tam 6 ayda düzeliyormuş zaten bize 6 ay sonra gelin dedi daha 6 ay olmadı biz sabırsızlandığımız için test yaptırmak istiyoruz...ama bu gidişle 6 aya kadar test yaptıramıyacaz eşimin işinden dolayı...

valla bize doktor bu değerlerle proxeed plus vermişti sayı çok kötü değil ileri hızlımız düşük olunca ama ilaç etki etmedi varikoselden dolayı varikoselimiz olmasaydı belki ileri hızlımız artardı...siz deneyin canım doktor hız için verdi galiba bize bu ilacı[/QUOsayıda falan
bak yolladm sana adamn dzlme olmş

evet canım çok iyi düzelme olmuş ama herkeste aynı olmuyor maalesef bakalım bizimki ne olsun bekliyoruz işte...ama keçi boynuzu kürü için eşimi tekrardan ikna etmeye çalışacam...

Hoşgeldin canım, ekliyorum hemen seni de, umarım hamilesindir, umarım gelmez 9 ay kırmızılar :) Keşke yaş ve kaç yıldır istediğini de ekleseydin mesajına BATla birlikte

Cok tesekkur ederim canim ekledigin icin.Umarim oyledir Allahim.Yasim 25 tam 1 senedir deniyoruz olmuyor.Esimde varikosel var ameliyat olsun diye bekliyoruz iste degerleri cok dusuk cunku :KK50: benim batim gecen ay ayin 6 sinda geldi bazen 8 bazen 10 unda geliyor

evet canım ama ameliyat sonrası düşüş oluyormuş sonra tam 6 ayda düzeliyormuş zaten bize 6 ay sonra gelin dedi daha 6 ay olmadı biz sabırsızlandığımız için test yaptırmak istiyoruz...ama bu gidişle 6 aya kadar test yaptıramıyacaz eşimin işinden dolayı...

tabi en azından durumunuzu öğrenmiş olursunuz.1 yıla kadar gebelik oluşur diyolar sizin daha epey var.bizim kasım 12 de 1 yıl doluyo.

X