Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bi de bunları ne kadar aralıkla yaptınki idrar sürekli hcg mi biriktircek o yüzden gittikçe renkleri açılmıştır bi de sabah idrarınla dene

hergün aynı saatte yaptım.gittikçe koyulaştı.şimdi zınk die açıldı.anlamadım bişe.iki gün üst üste yaptığım için dünde çalışma yapmadım.çok güzel oldu.

olsun canım zaten o çift çizgiyi görünce 24-36 saate kadar çatlayacak demek oluyor belki hala çatlamadı...bugün hiç gecikmeden çalışın siz akşamı falan beklemeyin...

bende öle yapıcam.aradım kocamı.dedim başlarım işine gücüne, hemen geliyosun..ben burda çatlıyorum dimi..
yolda geliyor :KK37:

canım benim seni allah gönderdi bana bu konuyu ben çok merak ediyordum..bizim sperm değerlerimiz de çok düşük ve kaç saat yaşadığını bilmiyoruz...siz kaç saat yaşadığını hangi testle öğrendiniz..madem 2 saat yaşıyor sizin spermler canım o zaman sen doktor kontrolünde yumurtlama takibi yap canım o sana saati verebilir...öteki türlü bizim yaptığımız testlerle tam saatini anlayamayız...

bizimde spermler brz üşüktü 1 hafta keçi boynuzu kürü yaptım normalin üstüne çıktı:)))sende hemen başla derim.sperm testnde yazıo yarım saat sonra 1 saat sonra 2 saat sonra falan filan die gidio.2 kere 1 ay aralıklarla yapılması gerekio.ben regli olduumda 3 gn perhiz 4. gn gidio sperm testine benim eşim.

bizimde spermler brz üşüktü 1 hafta keçi boynuzu kürü yaptım normalin üstüne çıktı:)))sende hemen başla derim.sperm testnde yazıo yarım saat sonra 1 saat sonra 2 saat sonra falan filan die gidio.2 kere 1 ay aralıklarla yapılması gerekio.ben regli olduumda 3 gn perhiz 4. gn gidio sperm testine benim eşim.

canım siz krugere göre yaptırdınız sanırım bizim testlerimiz WHO kriterine göre o yüzden böyle şeyler yazmıyor maalesef:SS:2:

hahahahaa iyi yapmışsın benimkide çok ruhsuz ben çok hevesleniyorum diye, yoktur acele etme diyo. ama bendden çok istiyo

benimki de öyleydi.aldım karşıma konuştum.dedim hiç istiyo tipi yok sende.sen üstünde durmadığın için ben senin yerine de önemsemek zorunda kalıyorum.stres yapıyorum bu sebepten.benden çok sen önemsiceksin ki ben stres olmuyum.
akıllandı, o benden beter şimdi. :KK37:

ya işte ben şunu hesabını yapamıom.benim eşimin spermleri 2 saat canlı kalıor.2 saaten sonra hareketsz hepsi.bende diormki yumurta dursun orda ben spermleri yollim oraya:)))bu yzden saat konusunda kafam karışıo.o zmn ben kırmızı çzgiyi grnce ertesi gn testi yaptıım saatlerdemi yapiimmyapiimm

spermler canlı kalıyor diye 4 günde bir oldu benim :)) nede olsa canlı kalıyor ya hemen yakalar yumurtişi diye, ciddi çok karışık, amann dedim sonra olursa olur neyin üzerinde ince hesap yaptıysam bugüne kadar olmadı hiç, yine sizler bilirsiniz tabii ama çok kafaya takmayın bence, akışına bırakın ince hesap kafa karıştırmaktan bir şeye yaramıyor :))

X