Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
varikosel ameliyatndan sonramı yaptın.varikosel ameliyatndan önceyse işe yaaramaz ztn ama ameliyat olduuna göre artık varikosel di bişii kalmamış ortada.ben bide havuçla kerevizi sıktım bi kaç kere

evet canım ameliyat öncesi sonrası sütlü bal içiriyorum ama yeni test yapalım eğer değerler aynı ise tekrar keçi boynuzu kürüne başlacağız..eşim mırın kırın ediyor o yüzden şuan yapamıyorum o kürü ama yeni testimizden sonra eğer düzelme olmadıysa inş düzelmiştir belki kendi ister düşük görürnce diye bekliyorum canım ...

pazaretsi hastaneye gittik doktor gitmiş şans yok bizde o yüzden il e ne zaamn gidersek o zaman yaptıracaz canım...

ay ya sizinde bizim gibi olmuş.bizimde ameliyat yapan doktor hastaneden ayrılmıştı bulamadık bidaha. vardır her işte bi hayır sıkma canını.inşallah gerek kalmaz:)

çok uzun konuşamadım evime çok yakın eve geçerken sonuçları alıcam akşam yazarım MUUUUAHHHH hepinize

ay ya sizinde bizim gibi olmuş.bizimde ameliyat yapan doktor hastaneden ayrılmıştı bulamadık bidaha. vardır her işte bi hayır sıkma canını.inşallah gerek kalmaz:)

öyle canım inş gerek kalmadan hamile kalırım ama umudumu yitirmek üzereyim ya bizim değerlerimiz çok düşük bu değerlere ameliyat ne kadar etki etmiştir ki:KK43:(

sayı 35-40 milyon arası ama ileri hızlı çok az canım%3.2 hız daha önemli. hareketlilik :%20

sayınız gayet iyi bence cnm bizim 9 m,lyondu anca sizin değerlere ulaştı.morfolojimiz%0 dı şuanda %3 muhakkak etki ediyo ameliyat.canını sıkma sen.
valla bendede almadı umut tıkanma noktasındayımda uzatmaları oynuyorum sanki.

X