Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar özelden yaş ve kaç yıldır çocuk istediğinizi yazmanızı bekliyorum :)

BENDE YAZAYIM YAAA...
yas 23.. 2inci ayda geldi melegim...2 yil dogum kontrol hapi kullandim.. yaninda bir suru baska ilaclar kullandim hastaligim icin zor olur bebegin demelerine ragmen..
ama allah'im tez zamanda yuzumu gulurdu darisi isteyen herkese..

gözlerini şaşı yap öyle bak, şaşıracaksın, yada içine gir bence :) Gerçekten yok mu hiç silikmilik

yok kız her türlü baktım bi içine girmediğim kaldı zaten. Acaba teste kendimizi soksak çift çizgi görürmüyüz ki ben siliklere de güvenmiyorum.Ben de sen gibi atmıyorum testleri ya sonradan ikinci çizgi çıkarsa diye..Nitekim geçen ay iki kez başıma geldi.İki testte de silik çizgiyi gördüm ama kırmızı zamanında yine geldi.

Hoşgeldin taze hamişim, epeydir sesin çıkmıyodu, bizi unuttun heralde dedim, yaz tabi tatlım, hemen ekliycem. Nasılgidiyor hamileliğin, bi sıkıntı yoktur inşallah

Herkese günaydınnnnn ben geldimmmmmmm bu arada tarantulacım yaş 36 1 yıldır çocuk istiyorum ama son 6 aydır sadece 3 ay korunmadık yani bu ay 3. Denememiz

merhaba hanımlar.

yaş 27 , 3 yıllık evliyim ve 10 aydır bebiş istiyorum.
tam bi hafta gecikti ne yapsam ne yapsam

idrar testleri umutsuz, 3 gün önce yaptım negatif
işten erken çıkıp bi test yaptırıcam galiba, ama korkuyorum

idrar testleri umutsuz, 3 gün önce yaptım negatif
işten erken çıkıp bi test yaptırıcam galiba, ama korkuyorum

Olsun 3 gün geçmiş bi daha yap bi daha yap, benim görümcemin 10 gün geçmişti ancak çok silik çıkmıştı, bi daha yap sen, haber et bize, çatlarız hatta çatlak patlak yusyuvarlak oluruz, acı bize :)

Hoşgeldin taze hamişim, epeydir sesin çıkmıyodu, bizi unuttun heralde dedim, yaz tabi tatlım, hemen ekliycem. Nasılgidiyor hamileliğin, bi sıkıntı yoktur inşallah
Cok sukur canim benim allah razi olsun iyi gidiyo.. su aralar cok uykum var..
Sen merak etme ben arada gelip okuyorum cikiyorum.. takipteyiim guzel haberlerinizi bekliyorum..
Darısı bizlere inşallah...

Amin insallah canim..

Adet düzensizliği kist falan yoksa korkma çok da ümit etme hayal kırıklığı açısından.Doğacak olanın annesini hissetme zamanı gelmiştir inşallah

ayın 17 sini geçmezdi, ama kistlerim var yinede hayırlısı...

ayrıca o ne güzel bi söz öyle "Doğacak olanın annesini hissetme zamanı gelmiştir inşallah "

teşekkür ederim inşallahhh

Günaydın Kızlar, Bat 28 Ekim... inşallah güzel sonuçlar olur hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…