Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
olsun.
hepsi Allahtan..
az bekle bakalım, belki hayırlısı böylesidir.
inşallah çok beklemezsin tatlım.
allah yardımcın olsun.

sağol kuzum Allah razı olsun ama Allah'ın izniyle ondan sonra tam gaz devam biz ilk ay 2 gün arayla denedik kuzenim 3 gün arayla yapın dedi onların öyle hemen oldu kız yaa

adet günüm6-7 kasım.bu ay ilk defa soğan suyu kürü uyguladım bugün 6.günüm.başladıktan 2 gün sonra kahverengi lekenmelr başladı birazda ağrı oluo yumurtalıklarda.meryem süresinede başladım eşimde polenli arı sütü balı yiyor.birde ben bal tarçın çörekotuda yemeye başladım 2 gündür yiyorumda çok az yiyorum.karıştrmak istemiyorum fazla.hyrlısı bakalım .inşallah beklediklerimiz olurr hepimizin...

selammmmmmmm,

yeni topiğin hayırlı uğurlu olsunnnnn :) benimde 29 ekim ama kasıma sarkabilir :) ne zamandır bebiş istiyorsun ?

selam..benim de bat 31 ekim ama 1 kasım a da sarkabilir..

Yumurtlamam dün gerçekleşti %90 ihtimal..

Belirti aramayı hiç sevmiyorum..çünkü sonu fos çıkıyor.

benim 26 kasım.ara ara ince batmalar oluo kasıklarımda.bi de midem bulanıo sanki bazen.

benim de 1 kasım ama hiiç umudum yok çünkü çalışamıyoruz misafirlerimiz var yoğunuz yorgunuz...allahtan hayırlısı..

benimde 31 ekim benimde dün dü yum yum hiç bir belirti aramayacağım kafam rahat olsun yeter ki

bende geldiiiiimmmm
Bat 1 kasım

merhaba arkadaşlar. Ben siteyi yeni takip etmeye başladım. Benim bat 30 ekim. Hayırlısı inşallah herkes için...

bi ay 26 bi ay 27 günde bir oluyor tatlıcım...aslında benim bat 31 ekimmiş bu arada...bir de dün gece çalıştık bakalım:26:

selam canım beni eklermisin 9 kasım inşallah bu ay olur

selam kızlar batım yarın :)

benimde 3 kasımmmm inşallahhhh gelmezz

merhaba kızlar Benim de bat 25 ekim...hiçbir belirtim yok yine kırmızıları bekleyeceğim

merhaba kızlarrr :) beni de listeye ekler misiniz??? çok emin olmamakla birlikte bat'ım 30 ekim

batı kasımın ortası olanları kabul etmezmisiniz:)

12 kasım benıde ekleyın kızlar

benim bat 17 kasım 24 kasımda evlilik yıldönümümüz hediyemiz olsa keşkeee

benim de batim kasim 1 listeye benide ekleyinnnn

[sıze=3]nasıl hesaplanıyor ki en son eylülün 19 unda adet oldum döngüm tam 30 gün hiç şaşmıyor bu aralar He bide 3-4 gün sürüyor adet aaaa bi dk ya geçmiş ya:44::44::44::44:[/sıze]

batım 11-12 kasım şu an adetliyim ^_^

beni de ekleseniz Belki uğurlu gelirsinizz 12kasım... Imkansızı mı istiyorum hayır imkansız diye bişe yok en güzel anda çıkıp gelicek bebeğimm
kızlar özelden yaş ve kaç yıldır çocuk istediğinizi yazmanızı bekliyorum :)

Son düzenleme:
Kizlaaarr merhabalar umarim kirmizilar bizden uzak olur kasimdan itibaren 9 ay boyunca.Benim 6 kasimda olacak eger gununu sasmazsa.Ekimin 6sinda gelmistin 1 haftadir bir garibim basim donuyor kasiklarimda garip bir sizi sanki adet belirtisi gibi yada yumurtlama donemindeki agri gibi garip bisey oldum.Ya da kist var diyorum Allahim insallah hamileyimdir hamilelik belirtisidir,pek sanmiyorum da gerci su sartlarda ama hayirlisi olsun

Hoşgeldin canım, ekliyorum hemen seni de, umarım hamilesindir, umarım gelmez 9 ay kırmızılar :) Keşke yaş ve kaç yıldır istediğini de ekleseydin mesajına BATla birlikte

sabah sabah sınırden ağlıycaktım..okudugum bu haber benı şok ettı nasıl bır anne ya nasıl bir vijdan..nasıl bir insanlık.ben sokaktakı hayvanları eve toplarken o nasıl canının parcasına bunu yapabılır.-bebegını evde bırakıp 9 gun tatıle gıtmıs..çocuk açlıktan ölmüş Annesinin Ölüme Terk Ettiği Berk Bebeğin Babası Ortaya Çıktı haberi

selam kızlar listeye beni de ekler misiniz? Bat 30 ekim ama kasım ın ilk günlerine sarkabilir. Ilk deneme hüsranla sonuçlandı 6 ay sonra yeniden ancak hazır olabildik. Inşallah olur :)

canm hayırlı olsun hepimiz için.bat 8 kasım.umarım olurrrrrrrrrrrrrrr

benimde batım 31 ekim benide eklermisiniz heyecanlandım inşallah bendede bebiş vardır

merhaba bende bir yıllık evliyim dört aydır korunmuyorum.. Inşallah bu ay meleğime kavuşurum bat. 1 kasım

canım merhaba bende aranıza katılmak istiyorum. Batım 3 kasım ekleyebilir misin listeye. şimdiden teşekkürler

merhaba kızlaaaar. Bende geldim .
Bat 15 kasım ...
Zaman geçmek bilmiyor

çalışmalara tam gaz devam

kızlar benim bat 1 kasım ve çok merakla bekliyorum sizce ne zaman test yaptırmalıyım:18:

benim de bat 9-10 kasim eklerseniz sevinirim

listeye beni de ekler misiniz? 1 kasım benim de..hep takip ediyorum burayı ama hiç mesaj yazmamıştım belki işe yarar:)

kızlar aralık için topik açarsanız benim bat 29 kasım şimdiden belirteyim bu aydanda umut yok yani

kızlaaaaaaaaaaaar ben de bekliyorum. 30 ekim bat'ım.

benide ekle gitsin yavrum ya ama ben bu ayın 26 gibi belki daha önce olurum adet heralde

tatlılar özelden yada en azından benden alıntı ile yaş ve k.y.ç.i yazarsanız bilgilerinizi tamamlarım tabloda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…