Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Örnek olsun diye bu yorumu koyuyorum:

Burası mahalleniz değil, mahalle ağzıyla yazmayın, topiğe sohbet için gelen kimseye böyle yorumlar yapılamaz.
Burası bizim topiğimiz işine gelmiyorsa gibi sözler söylenemez.

biz burda konuşup stres atıyoruz alan razı veren razı

Mune, şikayet üzerine buraya gelip yine şikayet üzerine bir iki kopyalama yapıp yazmışsınız,
biz gelenleri kovmuyoruz, gelenler bir iki sayfa geriye gitse anlayacak ama bu zahmete girmiyolar çünkü yargılamak kolay.
anlayıp dinlemeden kimseye kırıcı konuşmamak lazım,
Örnek suff ve hepnasipin tartışması yada atışması değil...

bizi rahatsız etmeye çalışıyolar siz de izin veriyosunuz, yeni üye değil, aktif olmaya bilirim ama en az 3 yıldır takipteyim sürekli.
benzer konuşmalar başka topiclerde de oldu zaman zaman kimse uyarı almazken,
bir iki kişinin şikeyetiyle, tüm neşemizi enerjimizi elimizden aldınız.

burda "karı" kelimesi sizi rahatsız etmiş görünüyo, sizce bizler bu kelimeyi kullanırken ciddmiyiz.
sadece hepnasip değil bir çoğumuz kullandık...
Yazışmalara genel olarak bakmanızı rica edicem...

bize edilenler hakaret değildi zaten, biz kimseyi incitmek üzmek istemedik. Hata ettik arkadaşlarım adınada ÖZÜR DİLERİM..
acılarımızı paylaştığımız içinde özür dilerim
mutlu olduğumuz içinde özür dilerim
bi gecede 40-50 sayfa kahkahalar atarak eğlendik hata etmişiz özür dilerim
size bu cevabı yazdığım içinde özür dilerim.

TEŞEKKÜR EDERİM ...

2-3 kişinin şikayeti için kaç kişiyi üzdünüz...

"""""""""" bu cevabı yazma cesaretinde bulunduğum için banlanmak yada ceza almakta boynumun borcu""""

arkadaşım ben öyle saçma bir şey için banlandım ki inanamazsın.benden başka neler neler yazanlar vardı beni banladılar.kafam bozulursa yeni site açarım :KK47::KK47::KK53::KK53:

benimki gitti.senin ki?

Gittik canim ikimizde bende kist var dedi ilk sonrasinda kendi gecmis dedi.Turkiyedekiler pko var diyo burdakiler adetin duzenliyse olmaz diyo.Asil sorunumuz esimde varikosel var ameliyat olcak gun bekliyoruz sayisi hizi cok dusuk.Benim depresifligim ondan birazda.Belki de hicbirzaman anne olamicam.Zaten doktor direk asilama onerdi ama ben 1 sene daha bekliyeyim diyorum ameliyattan sonra ama beklemek cok zor nasil sabretcem bilmiyorum 1 sene daha zaten yeteri kadar yiprandim.Jonguil de benim gibi kuzum zaten varikosel topiginden tanistik.Bizim isimiz sizlere gore kat kat daha zor asilama tup tutmasi bile zor belkide doktor ameliyat olsada cok bisey degismez dogal yolla beklersen 15 sene beklersin diyo bakalim daha neler gorcem:KK43:

pardon anlamadım amaç derken... sen benimle ne kadar sohbet ettin de agresif olduğuma karar verdin arkadaşlığınızı bozmak için her hangi bir yazı yazdım mı, ben anlamadım ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ve hala benimle uğraşıyorsunuz ayrıca isteyen istediği yerde ve şekilde konuşur ben rahatsız oldum ve polemiğe girmedim konuyu gerekli yerlere taşıdım, ne seviyesiz bir konuşma yaptım ne de terbiyemi bozdum ve siz yazdığınızda size cevap yazıyorum işinize baksanıza siz tabi bir işiniz varsa

hepimiz çok güzel yerlerde olan insanlarız.senin gibi değiliz yani merak etme

Gittik canim ikimizde bende kist var dedi ilk sonrasinda kendi gecmis dedi.Turkiyedekiler pko var diyo burdakiler adetin duzenliyse olmaz diyo.Asil sorunumuz esimde varikosel var ameliyat olcak gun bekliyoruz sayisi hizi cok dusuk.Benim depresifligim ondan birazda.Belki de hicbirzaman anne olamicam.Zaten doktor direk asilama onerdi ama ben 1 sene daha bekliyeyim diyorum ameliyattan sonra ama beklemek cok zor nasil sabretcem bilmiyorum 1 sene daha zaten yeteri kadar yiprandim.Jonguil de benim gibi kuzum zaten varikosel topiginden tanistik.Bizim isimiz sizlere gore kat kat daha zor asilama tup tutmasi bile zor belkide doktor ameliyat olsada cok bisey degismez dogal yolla beklersen 15 sene beklersin diyo bakalim daha neler gorcem:KK43:

evet tatlım onlara göre işimiz çok zor...ama ilk önce önünüzdeki varikosel engelini aşın ondan sonra aşılama yapın tatlım daha sonra düşük olabiliyor..varikosel topiğinde minel diye biri vardı eşi ameliyat olduğu günün 1 2 gün sonrasında hamile olduğunu öğrendi ve sonra düşük yaptı ameliyattan 2 ay sonra tekrar hamile kaldı...varikoselden önce düşük tehlikesi oluyormuş...

hepimiz çok güzel yerlerde olan insanlarız.senin gibi değiliz yani merak etme

canim birak yaa sen niye cevap veriyosun ki cevap verme istedigini yazsin ARKADASIMIZ zaten site yonetimi tarafindan takip altindayiz.Cevap vererek sizde ayni seviyeye dusmeyin birakin kizlar cevap verip verip atisip durmayi herkes istedigi kadar catsin siz cvp verdikce konu uzayip gidiyor.Yazarlar yazarlar cvp veren olmadikca susarlar insallah

evet tatlım onlara göre işimiz çok zor...ama ilk önce önünüzdeki varikosel engelini aşın ondan sonra aşılama yapın tatlım daha sonra düşük olabiliyor..varikosel topiğinde minel diye biri vardı eşi ameliyat olduğu günün 1 2 gün sonrasında hamile olduğunu öğrendi ve sonra düşük yaptı ameliyattan 2 ay sonra tekrar hamile kaldı...varikoselden önce düşük tehlikesi oluyormuş...

aa gercekten mi Minel sansliymis yaa darisi basimiza jonguilim insallah.Doktor doktor bu doktor beni sinir hastasi yapti yemin ediyorum esime de sorun durmaktan biktim artik ben sordukca o sinirleniyor soramiyorum da kaldik oyle iki arada bir derede

valla arkadaşlar bu forumu öğrendiğimden beri gözüm üzerinizde :) sosyal medyanın dünyaya / yaşam alanına dönüştüğünün en güzel örneği olmuşsunuz itiraf ediyorum dayanışmanızı, dostluğunuzu ve kahkahalarınızı kıskandım... dün ipler gerilmiş biraz lakin benim gülerek okuduğum paylaşımlarınızdan birileri rahatsız olmuş, olabilir böyle şeyler. siz enerjinizi kaybetmeyin bakın benim bat (bu terimide sizden öğrendim) 16 Kasım. Ben çocuk istiyorum, sevgili eşim üç buçuk üç buçuk kaçıyor.Lakin az da olsa umudum var belki kaza kurşunu denk gelir....

eşin mi korunuyor?neden kaçıyor ki?

canım ; sizin kadar genç olsaydım sabredeyim de geçiyo işte yaşlar :KK43: kızlar benden size bi abla tavsiyesi bi tane oldumu peşini bırakmayın iki,üç,dört yapın sonra benim gibi bu yaşlarda uğraşırsınız olmuyo diye :emir_bebek:

benim yaş 36 daha 1 tane yok.senin 2 tane varmış.benim yanımda yaş geçiyor filan ayıp ayıp

canim birak yaa sen niye cevap veriyosun ki cevap verme istedigini yazsin ARKADASIMIZ zaten site yonetimi tarafindan takip altindayiz.Cevap vererek sizde ayni seviyeye dusmeyin birakin kizlar cevap verip verip atisip durmayi herkes istedigi kadar catsin siz cvp verdikce konu uzayip gidiyor.Yazarlar yazarlar cvp veren olmadikca susarlar insallah

şikayetse şikayet sananeeeeeeeeeeeee diye yazıp duruyordu.bende onları şikayet edeceğim

aa gercekten mi Minel sansliymis yaa darisi basimiza jonguilim insallah.Doktor doktor bu doktor beni sinir hastasi yapti yemin ediyorum esime de sorun durmaktan biktim artik ben sordukca o sinirleniyor soramiyorum da kaldik oyle iki arada bir derede

evet canım onların değerleri çok kötü değildi zaten ben ona ameliyat olmadan bile bu değerlerle hamile kalırsın diyordum gerçekten kaldı, morfolojileri düşüktü sanırım... ameliyat olan 3 hastadan biri hamile kalıyor canım inş o kişilerden biri bizler oluruz...

Son düzenleme:
Bizim düğün ertesi imalar başladı. Yaparsınız artık deyip yamuk yamuk gülüyolardı pislikler :KK53:

biz eylülde nikah yaptık.beraber oturmamız gerekiyordu apar topar nilkah yaptık. nikahı kıyan hoca elim uğurludur hemen çocuğu olur nikah kıyanların dedi 25-30 kişi içinde. eşimin bir akrabası da işin zor bu gece dedi.ki biz düğünü temmuzda yaptık

Bütün bildiklerimiz boş arkadaşlar kayınvalidem bi hocaya gidicekmiş hemen olcak bebeğin dedi :KK53: Kendisinin de iki sene olmamış evlendiğinde o zamanların bir hocasına gitmiş hoca göz var sende demiş. Bozmuş gözü :KK52: Sonrası mı? 10 tane sağlıklı çocuk aralarda 3-4 düşük totalde 15 hamilelik falan :KK52:

kız sen git bizi de götür

X