Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
:21::21::21::21::21:nden öyle ağrımış ki.bi gün duramadın enfeksiyon kaptın sandım haaağ :KK53::KK53:
libidosu yüksek karı :KK53:

yüksek bacım ne edeyim?allah öyle yaratmış.duramam ben.3 hafta dedi sıkıysa sen dur hadiiii hadi hadi.:KK53::KK53: daha 1 hafta oldu.ama dün kopuyor zanneetim valla belim karnım çok kötüydüm

kızlar merhabalar; bende hafta başından beri okuyorum topiğinizi gülmekten kırılıyorum tabi çok güzelsiniz hepinizde Rabbim inş.en kısa zamanda herkese hayırlı evlatlar nasip eder kısaca kendimden bahsedeyim bari :KK54: benim iki tane çocuğum var elhmdülüllah ama ben bi tane daha istiyorum sakın bana üçüncüyüde napçan demeyin kızlar çocuklar büyünce isteniyomuş bu arada yaşım da geçiyo 39 oldum bir an önce olsun istiyorum iki aydır olmuyo bat 9 kasım bakalım kısmet

çekemeyenler var ne yapalım. tadımızı kaçırmaya çalışıyorlar :KK4::KK4::KK4:
kaçıncı olursa olsun çocuk isteniyor sanırım.rabbim hakımzda hayırlısını versin

Geldimmm... cok sukur daha iyiyimmm bugun tam 11 gun oldu bebegimi kaybedeli... arada aklima gelsede.. :KK5::KK5::KK5: Hayat devam ediyor.. onumuze bakicaz.. herseyin hayirlisi..
beni tekrar ekle o zaman..
23 yas.. 3 ayima girdim.. insallah cok beklemem.. ne zaman adet olcam bilmiyorum dusukten sonra.. ama normal 28 gun sayarsak.. beklenmeyen bat 23-24 kasim..
Allah'im hepimizin yuzunu guldursun tez zamanda.. Saglikli bir gebelik nasip etsin.. :KK16::KK16::KK16:

amin canım ya çok üzüldüm vallahi:KK43::KK43::KK43::KK43:.neden olmuş?birşey dediler mi?

Geldimmm... cok sukur daha iyiyimmm bugun tam 11 gun oldu bebegimi kaybedeli... arada aklima gelsede.. :KK5::KK5::KK5: Hayat devam ediyor.. onumuze bakicaz.. herseyin hayirlisi..
beni tekrar ekle o zaman..
23 yas.. 3 ayima girdim.. insallah cok beklemem.. ne zaman adet olcam bilmiyorum dusukten sonra.. ama normal 28 gun sayarsak.. beklenmeyen bat 23-24 kasim..
Allah'im hepimizin yuzunu guldursun tez zamanda.. Saglikli bir gebelik nasip etsin.. :KK16::KK16::KK16:

Bacım canım bidenem ekleyiveedim ya seni gaari, hooşgeldin, sefalar getirdin yavyuuuuummmmmm :KK52::KK52:

Son 1 aydır bu duruma takık birşekilde yüzlerce sayfayı takip ettim aralarından birkaçında sizin durumunuza yakın bir yazıyla karşılaşmıştım.Sürekli ovülasyon gününü hesaplayan ve adetlerinde testi yapmayan birkaç bayan yumurtlamadığını sanmıştı ,doktora gittiklerinde adet dönemlerinde yumurtladıklarını anlayıp gebe kalmışlardı :KK1:

adetliyken mi yapmışlar?

Kizlar biliyorum sizler hep muayene oldunuz kiminiz turp gibi masallah:nazar: kiimisinde belki bikac ufak tefek sorun var ama esleriniz de dktora gorundu mu cok merak ediyorum?

X