Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kuzum ben yeni regl oldum sayılır biliyosun, bendede çok belirti var hamilemiyim reglimi oluyorum
omu bumu diye kendimi yoruyorum, rabbim bilirrr. üzülme

evet canım sağlık olsun ne yapalım...bari test yaptırabilseydik bu ay en azından ameliyatın fayda edip etmediğini görünce kendime gelirdim o da olmadı...inş en kısa zamanda o testi yapıp değerler artıysa sanki hamile kalmış gibi halay çektirecem size:))

halayda çekeriz, ne zaman yaptıracağınız belli mi?

halayda çekeriz, ne zaman yaptıracağınız belli mi?

yok canım il e gitmek için fırsat kolluyoruz bu aralar biraz sıkıştık bi tek hafta sonu gitme ihtimalimiz var ama o da özel hafta sonu açık oluyor para lazım... o yüzden haftaiçi bigün devlete gitmemiz daha iyi olur ama günü belli değil...

hayırlısı olsun canım, diyeti varmış o testin doğru mu?

yine söylüyorum içten söylüyorum inan, rabbim benden önce senin yüzünü güldürsün bi miniş versin.

hayırlısı olsun canım, diyeti varmış o testin doğru mu?

yine söylüyorum içten söylüyorum inan, rabbim benden önce senin yüzünü güldürsün bi miniş versin.

sağol tatlım allah o güzel gönlüne göre sana da diğer arkadaşlarıma da versin...evet canım diyelim fırsat bulduk o gün bide 3 gün cinsel perhizli olması lazım günü belli olsa ona göre hazırlıklı oluyorduk neyse bakalım ya ...

Son düzenleme:

bizde bigün yaptırmak istersen bilgim olsun diye soruyorum,

ocakta bende hastaneye başlıcam bebiş olmazsa

bizde bigün yaptırmak istersen bilgim olsun diye soruyorum,

ocakta bende hastaneye başlıcam bebiş olmazsa

evet canım ama ilk eşin gitsin sorunların çoğu erkek kaynaklı oluyor o yüzden onlar spermiyogram yapıp durumları belli oluyor zaten ..bayanların daha kapsamlı, uzun süreli tetkikleri oluyor, sende yıpranmamış olursun hem...

aslında eşimde, haftaya gece vardiyasına geçiyo belki bi gönderebilirim

aslında eşimde, haftaya gece vardiyasına geçiyo belki bi gönderebilirim

sizin 10 ay olmuş canım eşini mutlaka gönder canım..anlattım mı bilmiyorum ama benim aklımda hiç bebek fikri yoktu eşimle 5 yıl kota koymuştuk ,bi gün hastanede biriyle tanıştım o derdini anlatınca bana tavsiyeler verdi bende sizin gibi hayatı toz pembe görüyordum 5 yıl korunduk,2 yıl üstüne de olur olur dedik hastaneye gitmedik daha sonra her şey için geç kaldığımızı öğrendik bence hemen çocuk yapın falan dedi...orda gerçekten de beynime bi uyarı aldım iyi ki de almışım yoksa hala çocuk fikri olmayacaktı. .erken fark ettik tedavimizi olmaya başladık..o yüzden eşini geç kalmadan gönder tatlım...en azından kafanız rahatlar..

Son düzenleme:

canım 10 ay korunmuyoruz, illa olsun diye de diretmedik hiç, ben cidden sıkıntılıyım uykum var yorgunum şöyle böyle
ki 4 ay kayınvalidemde kaldık ki oradayken hiç düzen yoktu. Yani aman aman ilişkimiz olmuyodu malesef.
ben bu yüzden ocak ayını bekleyim diyorum, hani bu ay bi düzenle başladım çalışmaya,
bir kere en azından şansımı deneyim, doktora gidipde evet 2 günde bi ilişkiye giriyoruz ama olmuyo demek istemiyorum ki,
gerçeği söyleyincede git düzenli bi ilişkiye gir sonra gel diyecek yaniii

anladım canım o zaman acele etmeyin.. biraz daha düzenli çalışın daha sonra dediğin gibi ocakta gidersiniz...

anladım canım o zaman acele etmeyin.. biraz daha düzenli çalışın daha sonra dediğin gibi ocakta gidersiniz...

çok düzenliyim ama :)

bakalım bu düzenim bana ne getirecek...

bu benim ödevim çok iyi çalışıyorum çokkk

seni... gitmem lazım artık.. iyi geceler canım

Ekledim tatlım, hoşgeldin, umarım bize müjde verirsin :)

Cok yerinde bir karar olmus arkadas 2 gun önce bana da aynisini yapti kendisini sikayet ettim

aynen katılıyorum canım

Bende size katiliyorum kizlar..

Bakın, şuan ne yazsam bilemiyorum doğrusu, size özet geçiyorum sadece, madem topic hakkında böyle düşünceleriniz var ve konuşmalarımızdan hoşlanmıyorsunuz, uğramazsınız buraya olur biter, bilmem anlatabildim mi???????????????????????????

Canım ben mesj yazdığımda glshkskn aktifti, sormadım o yüzden ama yarın hepsi aktive olur. Suff başlatmış olayı, buradaki muhabbeti bilmediği için, sonra hepnasip sonra suff derken tuhaf olmuş

tarantulam noldu canım ya bigün girmedim topik ne hale gelmiş yazık be öyle bi kere girmeyle kendilerini ne sandı acaba arkadaşlar bu topiğe girip cevap yazmak zorunda da değiller ayrıca istemiyolarsa girmesinler kardeşim zorlamı yaaa bizi arkadaşlarımızdan ediyolar ayıp ya

tarantulacım merhaba ;

özelden mesaj atayım dedim ama posta kutun doluydu , o yüzden burdan yazdım

tatlım beni listeden tamamen silmeni rica edecektim , bu ay çatlatma iğnesi olacam , adet olmadığım için bat belli değil zaten.

ayrıca birde sabahın 5inde üzücü olayları okuyup dahada üzüldüğüm için beni silmeni istiyorum ...

bi gelişme olursa haberdar ederim , emeklerin için teşekkürler
Allaha emanet olun , herkesin kucakları bebişle dolsun inşAllahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…