Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
:))) canım ya... bende hamile kalmanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum canım hemen olacak sanıyordum...

Bazi insanlar icin kolay ama bizim icin degil iste napalim kaderimiz boyleymis diyip Allah verene kadar beklicez caremiz yok.Amaaannn yaaa koyverek gitsin artik skildim vallaha.Bu ayda bisey olmazsa ki zor artik takmamaya en azindan eskisi kadar takmamaya karar verdim sende oyle yap

belim karnım ölüyorum feciyim ya

Adetin mi geldi canim gecmis olsun Canim cik pc basinda vakit gecirme kendine cay yap hap iciyosan agri kesici al ayaginin altina sicak su torbasi koy yat terlesen bile ustunu acma ben oyle yapip uyuyorum uyandigimda agrim geciyor.Baska turlu bir adim bile atamam oturamam bile

bende öyle yapıyorum zaten bu ay kesin adet olacam mesela adetime 2 gün kala beyaz renk akıntım oluyor 2 gün sonra adet oluyorum, bugün başladı akıntım zaten batım 2 gün sonra..neyse bakalım umutlarım aralığa kaldı..ne yapalım zamanı gelecek elbet bir gün...

suff da hepnasip te ceza aldı galiba

Simdi bir yöneticiye mesaj yazdım, durumu öğrenmek için, cevap gelir umarım, çok canım sıkıldı ya, tam ben Suff'a özelden msj yazıyodum, o arkadaşlar birbirini anlıyor, birbirlerine alınmıyorlar, hepsi şaka olduğunu biliyor, sen burda zaman geçirmediğin için bunu anlayamadın snırım, ondan kaynaklandı diye, bibaktım hesabı pasife oldu, üzüldüm hemde çok, tadı kaçtı herşeyin sanki, artık eskisi gibi olmaz gibi geliyor

neymiş bu ilaç?

inş cevap gelir hemen merak ettim bende ...suff. hepnasip bana yazdı diye ona o şekilde cevap verdi sanırım ciddi niyetli yazdığını düşünerek, tanımadığı için oldu...

okuyayım çıkacağım halim yok yazacak zaten.adetim 31'inde bitti.tekrar olmam imkansız.rahim filmi çektirdim ya ondan galiba yada üşüttüm.ateşim var

inş cevap gelir hemen merak ettim bende ...suff. hepnasip bana yazdı diye ona o şekilde cevap verdi sanırım ciddi niyetli yazdığını düşünerek, tanımadığı için oldu...

Evet canım kesinlikle tanımadığı için olmuş, sonra da HepNasip öyle sana .... yemek düşer falan yazınca kopmuş tam. Suff yanlış anlamış, HepNasip'te ağır konuşmuş sanırım, kopmuş ipler, moralim alt üst oldu

suff da terbiyesizleşme filan başkasına yazılan şeye atlamış

bence yazışmaların büyük çoğunluğu terbiye sınırlarını aşmış, yerinde bir karar olmuş.
burada herkes özelinin bir kısmını terbiye sınırları içerisinde paylaşıyor, ama herkes birbirine saygıyla cevap veriyor.
şakalaşmanın bile belli bir sınırı olmalı. çok cıvıklaşılmış.

glshkskn
arkadaşımız da pasif görünüyor noldu ya topiğimize? tarantulacmım bi el at olaya...

Arkadaşlar cevap geldi şu şekilde

Merhaba,
girdikleri polemik sonrası ikisi de ceza aldı, cezalar kalkmaz, site kurallarına uymamışlar, polemiğe girmişler çünkü.
Sanırım her ikisininde ilk cezaları o yüzden 1 gün banlı kalırlar sonra yine aktif olurlar sitede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…