Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Bizim de ENlerimiz olsun diyenler begenin bakam bunu ona göre topic sahibimiz biricik TARANTULAMIZ'a başvuruda buluncam... :KK15::KK15:

Son düzenleme:
Gelicek bebeğinn gelicek canımm zamanını bekliyo belki de su ana kadar dışarda onu bekleyen bi tehlike vardı ve sen ettiğin onu çağıran dualarla aslında onu korudun ve gelmedi.... Israrla isteriz bazen ama Allah en güzel zamanı bilir ve bi bakarsın ki zamanında açıp gözyaşlarınla ıslattığın ellerin dolmuş bebişinle :KK54::KK54:

inş canım allah tez zamanda nasip etsin hepimize sende üzülme adet oldum diye canım zamanı gelecek bir gün inanıyorum ben..

Selam millet dunku kahkadan sonra.....hepnasip nasilsin bugun agrin sizin varmi hala

Hepnasip bitirdi işi ya. Bebeği koydu karnına bizlen dalga geçiyo :KK52:
Gecmis ola....sabah bi kalktim her tarafim sisimis su an heryer indi ama sol gozum inmedi kocaman sis sanki yumrk yemisim...

Geçmiş olsun bacım. Bebek yapcm deyu kendini ihmal etme. Sana avavred tavsiyesi:KK16:

Tarantula da yazar isterse topik sahibi olarak tabloya hatta :KK1::KK1: amann bizbize seçelim işte mehmetelif,tarantula,Ankon,avavred,mujum,suff,jonguıl baksana daha bi sürü insanız şordaaa... :KK33::KK33:

Ne seçiyonuz karılar anlamadım ben:KK50:

X