Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlaaaaaaaaarrr 3. defa test yaptım hemen dakkasında silik çizgim çıktııııı
Oooooleeeeyyyyy oleyyy oleyyy ollleeeey cemrenazzıımmmmm şampiyooooonnnnnn
aynen ya ne garip bir gün . kimse cevap bile yazmıyor
beni beni nazlını
bihterede bağladım hadi hayırlısı

enammmmmmm yoksa yoksa hamişmi varrr
bacım Suff lem anam yavrum, heykeli dikilesi yaratığım, gözünden öpülesi manyağk bebeğem, hele bi gel az sen, sana bişey göstereceeeeemmmmmmmmmmmm
lan bırak şunu ya.ben tınladım onu..
tarantula nerde die alıntı yaptı geriye..
daha işim olmaz.

ben insanı bi kere tınlarım.daha tınlamam.tarantula tınlasın onu.

Hepnasip karısı beni kovdu bana insan değilsin dedi. Sandım ki kimse beni istemiyur. Bir tırstım bir korktum aboww o hengamede seni öpmeden gitmişim. Bırakma beniğğ hani Manisa'ya gideceğdikkk

Laaaan HepYek cadısııı, korkutma laaaaannnnnnnn sevdiklerimi sevenlerimi, dağıtırım nan buraları en altta kalında portletiverirsin bebeğeni haaaaaaaaaaaa

benle ilgili ne olmuşş arkadaşş,

ben burdayım benim haberim yok

:))))))
ben sana dedim ya ''sende miiiii'' diye
yani sende hepnasip gibi oram ağrıyo buram nemne kesin hamişim mi diyosun gibi dedim.
sende ''bebek yooook dedin ya
oradan kopup gelen alıntılar curcunası oldu.

:))))))))

:))))))
ben sana dedim ya ''sende miiiii'' diye
yani sende hepnasip gibi oram ağrıyo buram nemne kesin hamişim mi diyosun gibi dedim.
sende ''bebek yooook dedin ya
oradan kopup gelen alıntılar curcunası oldu.

:))))))))

HMMMMM nannn beni bile salak etti bu hepnasip sonnasip

noli ya burda noli. bişi anlamadım gitti. gözlerim ağrıdı takkip edeceğim diye. biri bana anlatsın bir noli.
kim kime bu kdr yüz vermişse anlamadım gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…