Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
allah yardımcın olsun.benden beterleride varmış.bide bana deli diolar.

vallahi kırdım artık napayım.eeee reiki bana farz oldu gari.çünkü KIRMIZILIM SANA YANDI CANIIIIIIIIIIIM
30dk periotlu wc ziyaretlerimin sonucunda kırmızımı gördüüüüüm.
nasip değilmş bu ay da :)
hayırlısı umarım sizler hamilesinizdir

Soruyorum valla :)
Korktum yinede başlayamadım o zaman başlayayım
Şu kırmızılar bi belli olsunda

amaaaan.benimkilerde yolda boşver.allah sağlık sıhhat versin gerisi gelir.
önümüzdeki ay birlikte savaş veririz.

Allah sağlık versin canm valla galiba benmkide yolda önümüzdeki aya daha sıkı çalışırız :)))

tahmini ovulasyonum 19 kasım.tahmini bat 3 aralık
ovulasyon döneminde reikinin de dibine vuracağım bu ay:)))))))

isteyen herkese ovulasyon tarihinde yollayacagım vallahi.yeterki iletin tarihinizi.

hepnasipppppppp deli kızzzzzz sana da yollayım mı? :))))))))))
şaka bir yana umarım hamilesindir de gerek kalmaz sana.

haaaa bide deli gibi ateşim yüksek ayrıca.yani ben bu ateşe inanmıyorum.yüzüm fırındaki çörekleri izleyen çocuklar gibi al al:))))buna ragmen reglim geldi yani:))))))

kızlar çok kötüyüm çok yıkıldım gene.kan testim 0 çıkmış ne yapacam ben yaa ne.2.5 senedir hüsran.Allahım yardım ett

Sağol canm bizi aydınlattığın için yani başlayımmı ben bu hapa :)

baslamanda bir sakınca yok canım
bende gebeligimde kullandım ilk folikasite basladım 3ay kullandım
sonra elevite gecti doktorum cok yararlı aslında ama tadı agzıma geliyordu zordu içmek
ama hersey bebişler için suan 1.5 yasında bir oglum var rabbim sizede nasip eder inş

Ben hasta oldum yaaa kafayı yicem arkadaş daha günüme 8gün var heyecan bile yapamıyorummm ne ağrım var ne sızım kahverengi geldi baya bişe ama hasta oldum yani bunun başka bi açıklaması yok... İnsan hasta olduğunda bile bi ümit yerleşmedendir diyo ama yok yaa hasta oldum ben böööggghhhhh....

Son düzenleme:

Ama ben daha hamile değilim ya ondan.Bi belli olsunda ona göre başlıcam canm..Hepimize nasip eder inşallah rabbim tüm isteyenlere..

Son düzenleme:
şu senin yazdığını bi okusaymışımda Google la boş yere haşır neşir olmasaymışım.

gel beraber olsun şekerim.bende seni görüyorum aşağıda.bömböm bakıon.

ben yazsammı diye düsündüm ama nasip bu zamanmıs bende ilk 3ayı geri cekilmeyle korundum
sonra aman ne korunuyoruz dedim bebegimiz olsun 6ay sonra müjdeyi aldım ama o 6ay nekadar uzun geldi
troidlerim bozulmus megersem sonra hap kullandım düzeldi diger ay hamile kaldım cok yüksek degildi troidlerim belki oyuzden
sizde tüm kontrollerinizi yaptırın ama yenide en önemlisi relax olmak
ben hamile kaldıgım ay kendime bu ay kesin olmaz cok sinirliyim demiştim
baska zaman yaparız dedigimde
az birlikte oldugumda geldi bebegim
hiç yatıp beklemedim hemen wcye gittim
gün takibi yapmadım
ama rabbim verdi
OL demeden OLMUYOR işte
cok zor relaxx olmak biliyorum ama inş hemen gelir yavrularınız evlat baska bişeymiş gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…