Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

yok öle deme.ateş önemli.sen üşütmüşsümdr.bi bişeler olmuştur.

kızlar çok kötüyüm çok yıkıldım gene.kan testim 0 çıkmış ne yapacam ben yaa ne.2.5 senedir hüsran.Allahım yardım ett

tüh üzüldüm bugun sıradan gecırdı kırmızılar hepimizi

gene ben geldim gene herkes çil yavrusu gibi dağıldı

buradayız biz asıl sen yoksun laf attın kaçtın haaaaa:))))))

sende mi.bu 5 kasım fena gecıyor.hepimizi kırmızıya boyadı..

Al benden de o kadar... Günüm bile gelmeden adet oluyorum yaaa... Bırak test yapmayı yani ona bile gidemiyo elim ne yazık kii!!!:26:

en azından adet sorunun yok canım ya.bu sefer idrar testi bende yapamadım inan elim hiç gitmdi.uff rabbim yardım etsin tüm isteyenlere Allahım o kokuyu kerkese nasib etsin.artık kendi bebeğimi sevmek istiyorum hemde öyle istiyorumki artık

kahverengi mi sadece.nasıl bi kanama anlat bakim.

kırmızı gelemedi henüz canım ama ben 3 gün geçtiğinden soluğu doktorda aldım sanki her zaman düzenli adet oluyomuş gibi.sinir oluyom kendime

ooooh ne güzel.yaptırdım bacım.herşeyi yaptırdım.yok anam bişe.sorun yok dio doktor.
hayır sorun olsa onu çözcem gelcek.sorunsuz olmak daha beter anasını satim.

bu arada allah bağışlasın

Bu ateş ölçme ne oluyo arkadaşlar ?
Hepnasip sen bilirsin bi bilgilendirirmisin :)

bilgilendiriyim datlım.
aslında ovulasyon testinin yanı sıra bunuda yapmak gerekli.

şimdi;
adetinin ilk gününde ölçmeye başlıyorsun.
dijital dereceyle, dil altından ve hergün aynı saatte.
ateşin normal seyrinde giderken aniden 2-3 derecelik bi düşüş olursa yumurtlayacaksın demek oluyor..
bu günleri değerlendirmek önemli.
sonra ateşin tekrar yükselecek ki bu yumurtanın çatladığını gösterir...bu günlerde önemli.
devamında ise zaman zaman düşüşler yaşansada...adete doğru yumurtlama zamanındaki gbi yükselmesi gerekli.
düşerse yani adet dönemindeki dereceye çekilirse kırmızı kartı yedin demektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…