Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlarr sizede sorayım bi kere daha benim adet döngüm 28inde bir. ama geçen adetimde 5 gün önceden adet oldum 2 gün normal kanama geldi kesildi kan testi negatif çıktı yumurtlamadan 14 gün sonraydı zaten belli olmayabilirdi neyse adetim 2 gün geldi kesildi ama sap sarı akıntım var hala daha devam ediyor baya bi şekilde bunun nedeni nedir acaba test yapsam mı acaba diyorum ama bıktımda artık tek çizgiden (

inan çatlıyo insan 7 aydyr istiyorz ama bu ay hiç adet belirtim yoktu hissediydum hamile olduğumu içimde bişey beni dürtüyo resmen allahım herkese tattırsın annelik duygusunu (amin)
amin canım ben de adet görürsem bu ay herkese yazıcam bu belirtilere inanmayın hamile olmasanız da çok belirti oluyor diye eger hamile değilsem gerçekten bu kadar değişiklik neden oldu merak ediyorum

şu an adetin kaç gün gecikti canım ona göre test yap artık diyebiliriz ancak

şu an adetin kaç gün gecikti canım ona göre test yap artık diyebiliriz ancak

adetim normalde 2 kasımda olması gerekiyordu ama ben 5 gün önceden oldum 2 gün normal olarak sürdü ve kesildi sarı akıntıya çevirdi canım ya hiç böyle olmamıştı hayatımda daha ilk böyle sarı akıntı gördüm ben düşük yaptım 2 buçuk ay önce falan onda bile görmedim böyle bişi hamilemiyim acaba ya

testlerde çıkması gerek ama canım çok geç pozitif sonuç alan da var o zaman yap bi sabah ilk idrarla testini ama çıkmazsa da tekrarla yine çünkü beklediğin adetin daha yeni geçmiş sayılır

testlerde çıkması gerek ama canım çok geç pozitif sonuç alan da var o zaman yap bi sabah ilk idrarla testini ama çıkmazsa da tekrarla yine çünkü beklediğin adetin daha yeni geçmiş sayılır

ya o kadar çok umutluydum ki bu ay anlamadım yaa yarın test yapıp haberi veririm ilk idrardan bnm koca öldrück beni artık gizli çıkıorm test almaya yaa sürekli test yapıyorum (

ya o kadar çok umutluydum ki bu ay anlamadım yaa yarın test yapıp haberi veririm ilk idrardan bnm koca öldrück beni artık gizli çıkıorm test almaya yaa sürekli test yapıyorum (

sadece sen bil canım test yaptıgını pozitif sonuç alana kadar çünkü insan bir de açıklama yapmak zorunda hissediyor kendini negatif çıkınca

benim genelde 30 günü gecerdi adet döngüm 32 gün falan olurdu ortalama ama son birkaç aydır nerdeyse 28 günde sabitlenmişti bir son ay 30 günde oldu
10 temmuz ,7 agustos,4 eylül ,4 ekim böyle en son adetler daha da olmadım bu ay da en geç 4 kasım diyordum ama bakalım hayırlısı hatta daha önceden olması gerekiyordu

cnm adetn kaç gün gecti belki geç döllenme olmştur ondan negatftr birz daha bekle bebeğin kendini ne kanda nede idrarda 2 ay göstermediğini bile duydum sıkma canını

canım yazdım işte en geç 3 ya da 4 kasım diyorum bat bakalım hayırlısı belirti de çok ama en son dün sabah yaptım tek çizgi bu sabah yapmadım kızdım kendi kendime belki de adet olcam dedim bekliyim bakalım bikaç gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…