Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hamişlere maşallah. darısı tüm istiyenlerin başına. :nazar:
canım beni listeden silermisin ben çocuktan vazgeçtim istemiyorum .
Kısmet değilmiş bana. Allah olmayan ve isteyen herkese nasip etsin.

Canim neden oyle diyorsun yaa oyle deme bak insan pisman oluyor sonra.Zaman zaman hepimiz kavga ediyoruz ama kucuk ama buyuk oluyor iste.Bir kere evlendik ve cocuk sahibi olmak tum kadinin en buyuk arzusu ve hakki bende dedim eskiden kizinca ayni sekilde ama baska sekilde kiz esine bebek konusunda kizma istemekten vazgecme hem yasin kac ki daha bukadar yoruldun.Haa belki ozel sebeblerin vardir bilemem ama eger konusmak istersen ozelden de hersekilde konusabilirz

kızlar hamıleyımmm 5 gun gecmıstı. Darısı sızlerın basına.

cok mutlu oldum beybbiii senin adina shayirli olsun:KK9::KK54:

amin cnm. olur mu ne kusuru. vala inatla bekliyorum. adet sancimda gecti. yarin 32. gunum olacak. normalde 25 gunde bir olurdum. bakalim sonuc ne olacak. senin bata kac gun var cnm..

Günaaydıın cnm :103: benim geçen ilk korunmayı bıraktığım ay 35 gün geçmişti ki normal de 29 günde bir oluyorum :) şimdi batı hesaplayamıyorum ama 27 kasım veya 24 kasım...İnşallaaah senin tutmuştur, hiç test yapmadın değil mi ?

benim genelde 30 günü gecerdi adet döngüm 32 gün falan olurdu ortalama ama son birkaç aydır nerdeyse 28 günde sabitlenmişti bir son ay 30 günde oldu
10 temmuz ,7 agustos,4 eylül ,4 ekim böyle en son adetler daha da olmadım bu ay da en geç 4 kasım diyordum ama bakalım hayırlısı hatta daha önceden olması gerekiyordu

Benimde 2 kasımda olmam gerekiyordu hala olmadım ama testlerde hep negatif çıkıyor... Hayırlısı inş. ama insan böyle gecikince de daha çok umutlanıyor. Bu sabah ilk idrarırımla da test yaptım ama malesef :KK43:

bugün neren kaşındı:)) harbi var mı bi gelişme geçen ki ovulasyon testinden sonra başka yaptın mı test?

dün yaptım yine.daha koyuydu.
ama dün ateşim düştü, 36,2 ye.dedim oooh maşallah ben yarın adet olurum.36,1 e düşer.
bugün sabah ölçüm yaptım 36,7 olmuş tekrar.
valla hiçbi b*k anlamadm. :KK31:

dün yaptım yine.daha koyuydu.
ama dün ateşim düştü, 36,2 ye.dedim oooh maşallah ben yarın adet olurum.36,1 e düşer.
bugün sabah ölçüm yaptım 36,7 olmuş tekrar.
valla hiçbi b*k anlamadm. :KK31:

ateşin iyi canım hadii inş vardır hamilelik ovulasyon testi silik çıkmıyorsa vardır bi hikmet inş...bende bugün ölçtüm 36.5

X