Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ayyyy sanırım hamileyim yarn tekrar kan testi yaptırcm çok heycanlııı 1. testi yaprım 5 dk sora silik çizgi çıktı 2. test bozktu ama ondada silik bi çizgi var şaka gibi

belki hatırlarsın canım yazmıştım daha önce 34 yaşındayım 14 yaşında ve 5,5 yaşında iki oğlum var eşim 2 yıldır başka şehirde iş dolayısıyla genelde ayda bir 2 ayda bir görüşüyoruz
ve 3. çocugu ben çok istiyorum kız bebekte hevesim var ama hayırlısı tabi Rabbim ne veirrse
gerçi eşim istemiyor hatta bu ay bile korunduğumuz halde ben şüpheleniyorum çünkü tam yumurtlama günleriydi ve en güvensiz yöntemle korunuyoruz

yavastan hatırlladım ay cok zor esinle ayrı kalmak bnde 1.5 yıl ayrı kaldım rbbm gnlune gre versn cnm

ben de daha günler önce 10 dakika sonunda çıkan silik çizgiyle ümitlenndim ama bir daha çıkmadı gerçi hala kendimi hamile sanıyorum adet görene kadar ümit var bir de belirtiler var :)
inşallah seninki gerçekten pozitig sonuçtur canım

Hayırlısı olsun geçti mi adet günün benim de bat en geç 4 kasım olması gerek ama dünkü testim negatif çıktı

ayyyy sanırım hamileyim yarn tekrar kan testi yaptırcm çok heycanlııı 1. testi yaprım 5 dk sora silik çizgi çıktı 2. test bozktu ama ondada silik bi çizgi var şaka gibi

hadi gozunaydın cnm simdi mi yaptın testı buarada ılk bebek mı yas kac

eger gnler önce oyle cıktıysa sen yarın bı yap cnm sende buyuk ıhtımal kalabılırsın

yok cnm birini dün akşam yapmıştım dierini sabah yaptım 22 yaşındym cnm 2 yaşında bi prensesim var bu 2. olck allah izin werirse
Allah bağışlasın canım bazen idrar testleri daha adete günler önce sonuç veriyormuş ama bazen de 1 hafta 10 gün geçene kadar pozitif olsa da çıkmıyormuş
senin yapacağın şimdi aslında doktora gitsen de 1 hafta sonrasını bekleyeceksiniz kese içinde bebeği görmek için yani daha bekleyeceksin zor iş değil mi beklemek

inan çatlıyo insan 7 aydyr istiyorz ama bu ay hiç adet belirtim yoktu hissediydum hamile olduğumu içimde bişey beni dürtüyo resmen allahım herkese tattırsın annelik duygusunu (amin)

Evet canim var oyle olan, peki yogun muydu iki gun, pihti falan var miydi

evet canım normaldi adet gibi 2 gün geldi sonra sarı akıntı geliyor kaç gündür işte yarın test yapsam mı acaba diye düşünüyorum aslında ben kan testi yaptrdm geçen çarşmaba negatifti ama zaten belli olması için çok erkendi adetime 5 gün vardı çok aklım karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…