Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

çooooooook güldüm kız.valla eşlerimiz kovacak bizi artık.deli diye bakıyor bana artık

Neden ki ? Pekii hadi bakalım. Korunma işini de çözdün ara vermicen di mi ilişkiye?

param yok tatlım.malum memur hali.sonuca göre ilaç vereceğim dedi.bir daha git gel olmasın.müdürden de zor izin alıyorum zaten
bugün yasağı deldik ama kan geldi.anlamadm bende.birde adama git sabunla iyice gel dedim :))))))

Herkes birbirine bat ne zaman diyo ya. Bizi fiziki olarak bi arada hayal ettim. Çember halinde sırayla bat ne zaman diyor. Testi pozitif çıkan çıkıyo çemberden.

Geçen ay bi gittim doktora param bitti Bikaç ay bana bişe olmasın Allam gidemem doktora.

Açılışı yaptınız ya kurdele kestiniz say kanı yıh yıh yıh. Adamları ne hale sokuyoz ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…