Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
He he demeyin bana yardım edin. Ya bu kafayla hamile kalsam? İçimde alien var diye sokaklara atsam kendimi? Kafamda deli spermler allah allah, tutup da yumurtlayamıyorum. ( melodiyle okuyunuz)

rabbbbbbbbiiiiiiiiiim sen neler yaratıyorsun
kız bu neeeeeee?
içimden alien var ne demek
anlamadım valla bir şey

allahımmmmmmmmmmm avavrede yardım et beynine mukayyet ol taşıyor bunun kafasından:2::2::2: amiiiiiiiiiiiiiiin

geçen gün gece şu nickini yazamadığım glkshn mi ne var ya bide tarantula konuşurken sabahın körü uçtum ben gül gül bayıldım.unutmuştum bugün tarantula tekrar hatırlattı

suan bnde aynıyım esim hödddddd dese guluyrm senın yuzundensabahın korundekı mevzuda neymıs merak ettım

Gördünüz mü kızlar , elif sizi hamilelik duasına katmıyor ama benim beynime beynime kafama başıma dua ediyor Kıskandınız mıaaaa

avavred tam bı arastırmacı olmuşşşşş

yahu ne araştırmacısı ben onu manisaya gönderecrğim çalışmalarına ordan devam etsin
avavred canım manisanın havası suyu çok iyiymiş hemeennnnnnn hamile kalıyormuşun.
hadi gel gidelim bebeğim tut elimi.söz acımayacak

Arkamdan da bakacak mısın? Spermler yımıtalar var mı orada? Kuşlar ötüyor muymuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…