Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
öle yapcam eşime sipariş ettim :KK9: ama var ya biliorum kızıcaksınız bana ama (eğer hamileysem tabi) sanki hamileliğe hazır değilmişim gibi hissediorum :KK9:
Geçen ay testimde çizgi çıkınca bana da öyle oldu :KK53:
yok bacım yok.benden hayır yok bu ay.
benim ateş böle oldum mu kırmızı kartı yerim ben kaçarı yok.
bide içene sokamıom ama dışardan bi yokladım.yumuşak olurmuş ama sert.
yarın kırmızı kartımı yerim ben hayırlısıyla :KK37:

Senin testler benim de kafamı karıştırıyor. Hep kafamı yoruyon ya. Allam yaa

Ben de hiç bir belirti yok kızlar bildiğiniz hiçbir sızlama yok ne göğüste ne kasıklarımda ne de başka bir yerde bu ne demek şimdi ?? adet olacağım zaman en azından karnımda şiddetli olmayan soğuk bir ağrı olurdu o yok ama hamilelikle ilgili de bir belirti yok herkesin bahsettiği gibi bir şey yok bende noluyo la noluyo bana :84:

Ben de hiç bir belirti yok kızlar bildiğiniz hiçbir sızlama yok ne göğüste ne kasıklarımda ne de başka bir yerde bu ne demek şimdi ?? adet olacağım zaman en azından karnımda şiddetli olmayan soğuk bir ağrı olurdu o yok ama hamilelikle ilgili de bir belirti yok herkesin bahsettiği gibi bir şey yok bende noluyo la noluyo bana :84:

Batın ne zaman yavru?

Test yap diyorum sana dinlemiyosun bacim napiym ben sana, yap cikmazsa bikac gun sonra yine yap ne var yani bunda,
:KK37:

adetimden 5 gün önce adet oldum 2 gün nnormal geldi daha sonra kesildi sapsarı akıntı şeklinde gelmeye başladı adet kanaması akıntı mı oldu ne bilmiyorum araştırdım benim gibi olanlar varmış hamile kalan varmış acaba bende öylemiyiimdir yarın test yapmayı düşünüyorum bundan başkada hiç bir belirti yok haberiniz olsun

Evet canim var oyle olan, peki yogun muydu iki gun, pihti falan var miydi

sıklıkla gecikme yaşamıyorsan adetin düzenliyse mutlaka ilk fırsatta yap testini:))umarım güzel haberlerle gel tekrar.bekliyoruz ha:)

eveeeet gecıkmış.seninde testini bekliyoruz:)))))

süpersin yaaaaa:)))))

ya bu arada kızlar.benim bu bilgisayarımda şekilli şemalli şirin o minik karakterler yok ya nedeeeeeen ki?
evdeki bilgisayarımda vardı.bunda yok sadece gülücük yapabiliyorum:))))))))))ohanda bööööle

boşver karakter mi atacaksın?

X