Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
valla 5 dk oldu olmadı gittim baktım çizgi görünüodu..şimdi hiç bişi görünmüo :KK53:
Bence şuandakinin bir anlamı yok çünkü 5. Dakikadaki sonuç önemliyse ve o anda iki çizgiyse tamamdır bence hamilesiiiiiiin çok sevindim adına
Ama yinede sabah ilk idrarla yapmak daha doğru bir yöntem.bu saatte çünkü çok net çıkmayabilir:)))
Sabah ki test sonucunuda paylaş bizle bekliyoruz hadi bakalım

senin varya...
ulaaaağğğğğğğğğğğğğğğğğğğğn.
senin kafa derini yüzerim, bağlarım güneşin altında kalıcaın şekilde bi ağaca.
kafanada deve derisi yapıştırırım.
deri güneşi gördükçe sertleşir, büzülür.
senin kafaya napar o zaman bi düşün bakıyım.

anaaaaağm...
alamadım hıncımı...
seni ayağımın altına alırım, paralarım kadın..
un eler gibi elerim seni.
ağzını burnunu dağıtır yerine tuz basarım.

seni varya
...
neyse :KK31:

evet evet yap bana bunları :KK9::KK9::KK9: hakettim :KK9::KK9::KK9: tamam özür dilerim sustum :KK19::KK19::KK19:

öle yapcam eşime sipariş ettim :KK9: ama var ya biliorum kızıcaksınız bana ama (eğer hamileysem tabi) sanki hamileliğe hazır değilmişim gibi hissediorum :KK9:

Seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı kafadayız:KK66:
Hem istiyorum Hemde açıkçası hazır olmadığımı ve olamayacağımı beceremeyeceğimi düşünüyorum

bugün gittim dr a .kistim 2.5 cm görünüyo.3.5 cm di.geblik görünmedi ama bhcg istedi dr.sonucu yarın alacam

kızlar okuyanlar hatırlar benim dün adete 6 gün kala predictor early ile erken gebelik testi yaptım,ilkten ikinci çizgi hiç çıkmadı hatta bikaç dakka bekleyip çıkmayınca testi çöpe attım ama bi süre sonra tekrar çöpten alıp baktım ikinci çizgi silik bi şekilde çıkmıştı ama bayaa belirgin bi siliklik.. neyse bugün aynı testi alıp tekrarladım ve yine bayaa uzun bi süre hiç çizgi çıkmadı ama bi süre sonra yine ikinci çizgi bayağı belirdi ama dünkü kadar değil bugünkü belli belirsiz.
Dün az bi ümidim vardı ama bugün şimdi bayağı kötü oldum böyle olunca. Neden bugün dünkü gibi olmadı,hemde üstünden 1 gün daha geçtiği halde,ve 2 gündür neden bu kadar sonra çıktı 2.silik çizgi.. test hatalı desem 2 hatalı testte bana mı denk geldi. ooff neden böyle sabırsız ve heyecanlı bi yapım var,olacağı buydu işte neticede:KK14:

10 dakikadan sonrakiler geçersiz heyecanlanma boşa

adetimden 5 gün önce adet oldum 2 gün nnormal geldi daha sonra kesildi sapsarı akıntı şeklinde gelmeye başladı adet kanaması akıntı mı oldu ne bilmiyorum araştırdım benim gibi olanlar varmış hamile kalan varmış acaba bende öylemiyiimdir yarın test yapmayı düşünüyorum bundan başkada hiç bir belirti yok haberiniz olsun

kasıklarıma ağrı giriyor, böle adet ağrısı gibide, değil gibide...
sonra geçiyo..
sonra yine giriyor..
ama tamamen geçmiyor, şiddeti artıp azalıyo..
belimde aynı şekilde,
bi ağrıyo bi geçiyo..
sonra çok akıntım var.
he bide...
bi bardak su içiyom 10 dakka sora wcye gidiyom.:KK31:

dedim bitti.

tüh hamilesin gibi

Tatlımcığım o bahsedilen 14 gün genelgeçerdir, yani her kadın ovulasyondan sonra tam 14. gün regl olur demek yanlış olur. Genellikle öyledir ama luteal dönemi 10-16 gün arası olan kadınlarda normaldir. 10 günden kısa olması, hamilelik oluştuğunda, yerleşme için yeterli zaman sağlamadığından, kimyasal gebelik denilen durum oluşabilir. Sende böyle bir durum yok balım. Rahat ol

vay vay vay prof örümcek

kahveduskunu
23-25 EKİM

eldora
27 EKİM

özlemk
29 EKİM

elay28
30 EKİM

ayshoo87
30 EKİM

03062008
30 EKİM

aysenurr88
31 EKİM

xena26
31 EKİM-1 KASIM

muratoslem
1 KASIM

cimen8606
1 KASIM

cemrenazimm
1-2 KASIM

kovboy
1-2 KASIM

zehra9090
2 KASIM

eylulocak
1-4 KASIM

aysima00
3 KASIM

melekbade
3 KASIM

havva63
3-4 KASIM

YUSRAEREN
1-2-3-4 KASIM

balah
4 KASIM

kays
4 KASIM

canocano
4 KASIM

msa84
4-6 KASIM

özlemk eylülocak ve balah adet oldu diye biliyorum

Telefondan giriyorum syan kayinvalidemlerdeyim ve burda internet hizi cok dusuk, sayfayi zor aciyo, o yuzden sadece okuyabiliyorum, bu mesaji gonderipfondermeyecegini bile bilmiyorum, testi silik cikan arkadasim 10. Dakikada neyse odur sonradan siliklesmesi yada cizgi cikmasi biseyi degistirmez

Elifim oordinaryus orumcek olmaya adayim bu siralar, bak bi arkadan hele oluyomuymusum

Hepnasibim dusuk atesle hamile olan hicte az degilmis aslinda

Falan filan falan filan vesaire iste

Heppinizi opeyorum:KK51:

X