Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
canım sıkılıyo kocam pazar pazar işe gitti. test yapmak için sabırsızım ama daha bir hafta var ona da. evi görseniz rezil her yer kirli dağınık, ama benim hiçbi şey yapasım yok napsam napsam..

canım sıkılıyo kocam pazar pazar işe gitti. test yapmak için sabırsızım ama daha bir hafta var ona da. evi görseniz rezil her yer kirli dağınık, ama benim hiçbi şey yapasım yok napsam napsam..

aynen benimde eşim yok sınavda görevli pazar günümü bomboş geçirdim hafta içine göre ama dinlendim diyebilirim temizlik yemek vs yaptım oğluşumu uyuttum şimdide takılıyorum. fazla düşünme bence haftaya yaparsın testini ne kadar oldu evleneli?

günaydın arkadaşlar listeye benide eklermisiniz bat 8 kasım
5 ay oldu korunmayı bırakalı 5 yaşında bir kızım var inşallah bu ay gelmiştir bebiş
Ekledim seni de tatlım, hayırlısı olsun inşallah
nne bilim biraz gün geçsin diyorum ben şimdi test yaparsam birde negatifleri görürsemm işte o zaman moralim sıfırlanırr:44:
Tamam canım nasıl istersen
bunlarda testlerim.
Bacım seninbata çok var daha, şimdi bişey söylenmez
Canım bu yerleşmede değil, kistte değil, bu senin yaşadığın lekelenme, olsa olsa yumurtlama kanaması canım, bazen olu öyle, iyi de olur aslında, umarım o günü kaçırmayıp çalışmışsındır yada önceki iki günde olmuştur
Arastirilmadi ve arastiriliyormu bilmiyorum, sanirim hayir.
Tüp bebek deniliyor fakat ona da hic hazirlikli hisetmiyorum kendimi.
Uzun stresli sürec, kacincida olacak oda belli degil.
Araştırılsa iyiolur tabi amadoğuştandırbüyük olasılıkla
Listede var adim canim.
Kasim basi bekliyorum 31.10 geldi yas 38.
Bidahaki bat 27.11
Ekledim tatlım, SATını yazmışsın ya BAT yerine, kafam karıştı o yüzden
kararsızım bilmiyorum.ilaçta kullanıyorum ne olur bilemem
Antibiyotiği kesmen lazım zaten canım başlayacaksan
arkadaşlarım güzel hanımlar. batım 11-12 kasım. erken döllenme olmuş ise en erken ne zaman idrar testi yapmalıyım sizce?
en az 10kasım tatlım
Tatlım üzülme, regl olmazsan 1 hafta sonra bi daha yap
Ha tamam düzelmiş benim bat listede. Sağol yavrumm
reca yavruuum

Bacım kalk evi topla temizle rahat et bence

tarantulaaaaaaaaaaaa hala kırmızılı değilim çok sabırsızlanıyorum4 günüm daha var yani normalde 1 inde olmam gerkiyordu biliyorsun da geçen 6 sında oldum deyüü bekliyrmm

tarantulaaaaaaaaaaaa hala kırmızılı değilim çok sabırsızlanıyorum4 günüm daha var yani normalde 1 inde olmam gerkiyordu biliyorsun da geçen 6 sında oldum deyüü bekliyrmm

Kız varya siz benim sekiz bacağımı birden titretiyosunuz heyecandan ha, yapsana bacım test, test yapmıyosan vücut ısını ölç, onuda yapmıyosan kalk iki çirttik oyna hele

Kız varya siz benim sekiz bacağımı birden titretiyosunuz heyecandan ha, yapsana bacım test, test yapmıyosan vücut ısını ölç, onuda yapmıyosan kalk iki çirttik oyna hele

4 gün var yapayımmııı ben şimdii hıııı yapayımmı var evde 2 tane testt napim yapimmiiii hııı..oynarım bakkkk!!:)

Sen önceki ay ve geçen ay kaçında oldun yaz bakıym

tatlım benn ağustos ta 6 sında olmuşum eylülde 1 inde oldum ekim de de 6 sında oldum..ama hep 1 inde hastaydım ben..mesela düğünüm 1 eylülde olmuştu o gün adetliydim 1 sene sonra yineee aynı gün adetliydimm :)şansa bak dimii:)

ya bence yap, ama bak negatif çıkarsa kendime gelemem diyosan bekle istersen, ben yerinde olsam yapardım, sonuçta pozitif olma ihtimali de var negatif olma ihtimali de,öğreneceksin zaten önünde sonunda

ya bence yap, ama bak negatif çıkarsa kendime gelemem diyosan bekle istersen, ben yerinde olsam yapardım, sonuçta pozitif olma ihtimali de var negatif olma ihtimali de,öğreneceksin zaten önünde sonunda

yok yapayım tamam üzülmem ben :) daha ilk kez kız napalım nasip dur yapıyorum ben:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…