Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
bunlarda testlerim.:KK52:

Eklentiler

• $IMG_20131103_120150.jpg
    $IMG_20131103_120150.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 20
  • $IMG_20131103_120120.jpg
    $IMG_20131103_120120.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 28
merhaba arkadaşlar çok acil bir sorum olacaktı. adetimin 19. gününde (dün)hafif kahverengi leke geldi. ben ovülasyon testleri yapıyordum doğru düzgün çift çizgiyi yakalayamamışken böyle leke gelince çok şaşırdım. adet gibi hafif belimden ağrı girdi kasıklarımdan da sancılandım. normalde 30-35 gün arası adetim gelirdi. acaba adetimin ilk gününden başlayarak 10 gün adaçayı içmiştim o mu leke getirdi anlayamadım. bugün leke azalmış sanımda geçti. başına böyle birşey gelen var mı ????????? nooolur bilen anlayan biri birşey desin.
bildiğim kadarıyla kistim falan da yoktu

merhaba arkadaşlar çok acil bir sorum olacaktı. adetimin 19. gününde (dün)hafif kahverengi leke geldi. ben ovülasyon testleri yapıyordum doğru düzgün çift çizgiyi yakalayamamışken böyle leke gelince çok şaşırdım. adet gibi hafif belimden ağrı girdi kasıklarımdan da sancılandım. normalde 30-35 gün arası adetim gelirdi. acaba adetimin ilk gününden başlayarak 10 gün adaçayı içmiştim o mu leke getirdi anlayamadım. bugün leke azalmış sanımda geçti. başına böyle birşey gelen var mı ????????? nooolur bilen anlayan biri birşey desin.
bildiğim kadarıyla kistim falan da yoktu

inşallah yerleşme lekesidir

merhaba arkadaşlar benim bat 3 kasım idi ama olmadım :) iki gün önce sizin hamilelerin heyecanına kapıldım kaptım eczaneden bi test sonuç tek bir çizgi :KK43: açıkçası içimde hiçbir his yok bebiş olduğuna dair ama hayırlısı olsun herkes için

Canım bi dur ya, stres yok bak bebek varsa tutunamaz sonra

Kız sen napıyon burda

Yav bacım deli bacım bi sus yav, bi hayra aç ağzını

Amin tatlım amin,umarım alırsın bebeni kucağına beklemeden

kııııııııııızzzzzzzzzzzzz

Şiiişşşşşt, sus dediiiimmmmmmmmm

Oh oh keyif yap biraziyidir

Tarantulammm ben varken hiç yoksunn. Nasılsın iyi misin? Benim bat 28 ekim kalmış onu 25 kasım yapıver sana zahmet. Muahhh

Kızım takılma şu belirtiolayına ya

cnm bnde 24 me tam bugun grdım 3 kasım d.gunum suan......bnde 2 yıllık evlıyım dogal yntemle koorunduk 2 aydr bebek dusunuyrz bıraktık korunmayı bakalım ne zamn tutar rabbm olmayanlara nasıp eder ıns.

Doğum günün kutlu olsun kuzummm.:KK16:
kızlar merhaba,
umarım hemen okuyup cevap veren biri olur çünkü gerçekten çok heyecanlıyım.
Adetimin gecikmesine daha 6 gün var ama ben bugün dayanamayıp predictor early die bi erken gebelik testi aldım,adet gecikmesinden 4 gün önce sonuç verir yazıor ama benim daha 6 gün var. Neyse az önce yaptım testi,ilkten tek çizgiydi hatta biraz bekledim ve ondan sonra aman nasılsa ben testi erken yaptım diye çokta önemsemeden çöpe attım,neyse az önce bi çöpten alıp yine bakiym dedimki ikinci çizgi silik bi şekilde çıkmış,silik ama görünüyor yani.
sizce bişey var mıdır? nasıl heyecanlandım bilemezsiniz.bişey varsada bu heyecanla düşer belki:18:

Predictore güvenme canımm ama inşallah hamilesindirr. :KK52:
bunlarda testlerim.:KK52:

Nan senin ovulasyon testin pızitif çıkıyo bence sende var bişeler. Batına ne kadar kaldı?

X