Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Hoşgeldin tatlım ekliyorum seni

Canım benim benim tereddütüm yoktu zaten, allah tamamına erdirsin :)

İnşallah bacım inşallah yarın olmazsa öbürgün bi test yapsana

Tatlım teyzem hipertiroidi ve haşimato ile 2 tane doğurdu, hiçbir sorunda yaşamadı

Canım psikolojik olarak rahat bırakmadığımız için kendimizi regl gecikiyor

Üzülme tatlım, bizler burdayız devam ediyoruz, sende devam etmek istersen BATını yazman yeterli, umarım bu ay gelir bebiş

Canım geçen ay aynı şeyler bana oldu, karnım bile büyüdü düşün, hepsi psikolojikmiş, üzme kendini, adetinstresten öyle oluyo

Canım kız bebek doğurmak, müjdedir, çok güzel bişey olacak inşallah hayatında

Canım az daha bekle, gelmezse git kanda baktır bence

Canım daha var batına, o erken gebelik testlerine inanma, pozitif olsada inanma negatif olsada, benim hamile kaldığım ay batgünü göstermedi, önceki ay olmadığı halde pozitifti

beklemedeyimmm şuan inşallah olmam inşallah...:KK14:

günaydın arkadaşlar listeye benide eklermisiniz bat 8 kasım
5 ay oldu korunmayı bırakalı 5 yaşında bir kızım var inşallah bu ay gelmiştir bebiş

:KK1: Ben bigun yapacam bunu aman onada usenir o

Nasil oluyoki ama o :KK53: Hep korunmussun adetine bir gun kala yumurtaman gecer dogal olarak zaten.Bence varya ya kondom falan delikti ya tasti bisiyler olmus bence :44: Amma iyi guzel seyler olmus :KK9:

Aahh ahh ne kaynanalar var bee.:KK14:

canimsin ya kiyamam ben size en dogrusunu yapiyorsun sorun sende olupta seni bosadigini dusunsene ben bosarim falan demisler Allah korusun cok zor.Saygi sevgiyle o da hallaedilir insallah kader arkadasim benim bir kurtulsak artik su dertten:KK14:

hayirli olsun canim gozun aydin:nazar:

Imreniyorum valla soyle ailelere :nazar: Kocamin aileside habire bizden alsak diye bakiyolar daha yardim edeceklerine ne kadar terbiyesizler resmen sinir oldum ben yine bak:KK47:

Valla cnm olee bi ihtimal yok cunku o 1 ay ilac tedavisi gormustum allahin isi iste :KK42:

Rahim filmi (HSG) sonrası korunma gerekir mi?
Bebek istemi olan çiftlerin rahim filmi çekilmesi sonrasında korunmaları gerekmez. Yani filmin çekildiği ay gebelik (hamilelik) oluşmasında bir sakınca yoktur. İlaçlı rahim filminde kullanılan ilaç veya verilen röntgen ışınları o ay içerisinde oluşacak gebeliğe bir zarar vermez. Rahim filminin anestezi ile çekilmiş olması da daha sonra oluşacak gebelik üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Rahim filminin çekildiği gün hastanın gebe olmaması gerekir.

yol gel işte böyle.

Canım bi dur ya, stres yok bak bebek varsa tutunamaz sonra

Kız sen napıyon burda

Yav bacım deli bacım bi sus yav, bi hayra aç ağzını

Amin tatlım amin,umarım alırsın bebeni kucağına beklemeden

kııııııııııızzzzzzzzzzzzz

Şiiişşşşşt, sus dediiiimmmmmmmmm

Oh oh keyif yap biraziyidir

Kızım takılma şu belirtiolayına ya

tamam tamam sustuğğğm.:KK53:

X