Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

inşallah herşey güzel gelişir.
sorun kocamda olsa bende ayrılmam ama bendeyse eğer zor o yükle yaşamam.
hele ki benim kocam gibi çocuklara düşkün bi adamsa.
tam cehennem.

kulaklarını tıkıyon iyi güzelde.
ağzını açma bari.
pis pis kokuyo...
yılan mı yuttun kertenkele mi çiğnedin naptıysan

Sen çok haşere yutuyon heralde iyi biliyosun bu işleri belli, kokudan anlıyosun. Kokarca seni.

benimki burda olsa ben rahat olamam.annem burdayken biraz rahatlıyorum

Ben turnayı gözünden vurmuşum kayınvalide bakımından. Ama anne başka tabi ahh ah.

şimdi gerim gerim gerdim baktım.yok bende öle bişeler.

Kesinlikle. Çocuk için evlenmiyoruz ki. Sevdiğimiz için evleniyoruz.

inşallah herşey güzel gelişir.
sorun kocamda olsa bende ayrılmam ama bendeyse eğer zor o yükle yaşamam.
hele ki benim kocam gibi çocuklara düşkün bi adamsa.
tam cehennem.

eşim bi de sınıf öğretmeni her gün çocuklarla birlikte, geliyor anlatıyor öğrencilerini üzülüyorum bazen benim çocuğum olsa şöyle yapardım falan filan gibi şeyler anlatıyor çok zor bi durum eşim için ama allahın takdiri eğer kaderimiz de varsa olur..

olur inşallah canım.siz belli ki kalbi çok temiz insanlarsınız.inşallah allah kalbinizdeki görür ve verir size.

Kesinlikle. Çocuk için evlenmiyoruz ki. Sevdiğimiz için evleniyoruz.

aynen canım ..hani allah korurun bi kaza geçirirsin ölümden dönersin de allah seni bana bağışladı dersin ya...eşimde sorun çıkınca, ameliyat falan olunca eşime şunu söyledim allah seni bana bağışladı sen yanımda ol yeter dedim..biz elimizden geleni yapalım olursa olur, olmazsa ne yapalım kendimize yeteriz dedim...

Son düzenleme:

Aslında çocuk işini fazla abartmamak lazım ama yapamıyoruz işte. Evlilik çocukla eş değer gibi görülüyor çevrede. Baskı oluyor insanın üzerinde. Sanki herkes çocuk sahibi olmak zorundaymış gibi. Halbuki öyle değil.

pis şapşal.yemedi.

naber olsun.adet olcam gibi ama hamileyim.

Boooaakimm...vallahi de hamilesin.

kızlarrr çamaşır suyuna idrar döküp gebelik testi deneeyn var mı:))) ya çamaşır suyu ile idrar karışınca zaten köpürür ,köpürünce gebelik var demekmiş

inşallah artmıştır.keçiboynuzu pekmezi ile zencefili karıştır yedir bak

aynen tatlım seninle aynı fikirdeyim.. kendi derdimizi unutuk,çevre baskısından bunaldık zaten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…