Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ayyyyyy canım inşallah yanlış çıkmıştır testler.bana da klomen verecek sanırım bu ay.sonra iğne mi yapacak?

iğneye geçmez diye düşünüyorum.çünkü 2 ay daha serophene demişti.hapla büyüyor yumurtam o yüzden iğneye gerek kalmaz sanırım.bu ay hiç doktora gitmeyeceğim.telefon açıcam.3.günden itibaren serophene başlarım.13-14.günlerde çatlıyor yumurtam.sonra da duphaston.doktor gibi olduk zaten.tedavi hep böyle olunca:KK1:

bu arada hsgden sonra ilişkiyi neden yasakladı doktorun anlamadım.bana antibiyotik vermişti 5 gün bunu iç ondan sonra korunmaya gerek yok demişti.ben korunmadım o ay ve ilişki de oldu yani

Hıı kesin enfeksiyon riski içindir... Benim doktor bana öyle dedi çünkü... Ama bi yerde okumuştum tüplere baktırdıktan sonra hamile kalma yüzdesi artıyomuş çünkü basınçlı sıvı tüpleri genişletiyomuş bi süreliğine...

basınç masınç hissetmedim.sadece acıyacak diye korktum.ter döktüm o kadar

canım yap ama kurallarına dikkat et.ilk idrar olmayacak. en az 4 saat öncesinde sıvı almayacaksın ve tutacaksın

valla bilmiyorum artık.ben sevmedim.tavsiyede etmiyorum.pis kaka. :KK37:

Tamam ablaaa uycam kurallarına :KK34::KK34: Tamam canlarım ben cıkıyımmm kocacımlana film izlicez beni bekliyo.... Öoptümmmm sizleriii kaçtım ben yavrular seviyorum sizi :KK54::KK54::KK54:

bat ne zamandı senin?
üşütmüşündür.ayağına çorap giy taşa basma.geceleri de çok çalışma yapma.hem tutunmasını engelliyormuş son zamanlardaki çalışma

8inde benim batasıca batım.
he üşüttüm herhal.
ayağıma çok iyi bakarım ben kat kat giyerim zaten :KK19:
çalışma konusuna gelince, çalışmadan duramıom bacım :KK53:

iğneye geçmez diye düşünüyorum.çünkü 2 ay daha serophene demişti.hapla büyüyor yumurtam o yüzden iğneye gerek kalmaz sanırım.bu ay hiç doktora gitmeyeceğim.telefon açıcam.3.günden itibaren serophene başlarım.13-14.günlerde çatlıyor yumurtam.sonra da duphaston.doktor gibi olduk zaten.tedavi hep böyle olunca:KK1:

bu arada hsgden sonra ilişkiyi neden yasakladı doktorun anlamadım.bana antibiyotik vermişti 5 gün bunu iç ondan sonra korunmaya gerek yok demişti.ben korunmadım o ay ve ilişki de oldu yani

bilmiyorum.belkide korunma maksatlı mı?1 hafta ayakta banyo dedi ama biz ilişki olmadan banyo yapmıyoruz kokacağız:))
duphaston ne?

yahu ilk idrar değil alala ya.ne baarıon.
birini 1 de yaptım kurallara uyarak.
birinide sekizde yaptım yine kurallara uyarak.
başım arıo dedikçe baarıon be kadın.

bağırırım ben. 3 hafta yasak diyorum duymuyormusun?bu ayda boşa gitti.aynı saatte yapacaksın tatlım.kaçta kalktında 8 de kurallara uydun?

X