Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar size sorum var ben 29 ekımde regl oldum ama gögüslerim inmedi ve de damarlardı ucları koyulaştı bir de adetim 2 gun kan geldı daha sonra azaldı ve doktora gıttım rahmim temiz cok sukur bunlar hamilelilekle alaksı yok olsaydı doktor anlardı dimi

benimde 2 gün oldu bitti.hemde 2 gün geç kaldı

iyi haftasonları

benim 3.çatlatma iğnem de sanırım negatif kızlar.ara ara ağrım var.sökülüp gelecek herhalde 1-2 güne.zaten erken gebelik testine kadar yaptım maalesef tek çizgi:KK31:

soruyorum.
benimde kasıklarım ağrıyo.
daha çok sağ kasıkım ağrıyo.
böyle adet ağrısı gibi değilde, daha değişik.
biraz ovulasyon zamanındaki ağrıya benziyo..
sanki kasığımda burkuluyor hissi oluyo falan filan.
öyle bişeler.
sebep ?

bana da neler oluyor bilsen.sanki içimde çocuk varda oynuyor gibi

iyi haftasonları

benim 3.çatlatma iğnem de sanırım negatif kızlar.ara ara ağrım var.sökülüp gelecek herhalde 1-2 güne.zaten erken gebelik testine kadar yaptım maalesef tek çizgi:KK31:

ayyyyyy canım inşallah yanlış çıkmıştır testler.bana da klomen verecek sanırım bu ay.sonra iğne mi yapacak?

genıtal bölgede esınız yada sızden sığiller cıkıyo hanı şu et benı dedıgımız sey.. sonra yayılıyo ve onları sureklı yaktırmakla falan ugrasıyosun erkeklerde bır sorun olmuyor ama kadınlarda ıce dogru yaylma rıskı olabılecegınden rahım agzı kanserıne kadar gıdebılıyormuş.. amann neyse benım dunden berı sınırlerım bozuldu :pP

rabbim kimsenin başına vermesin.sanada acilen hayırlısıyla şafi ismiyle şifalar versin

kuzum aslında bellı bır durum yok cok sukur benım oyle fazla sıgılım de yok tek bır tane ama esıme o bende kı bır taneden bulasmıs ve cok fazla onda.. esımdende tekrar bana bulasabılır mıs ama sımdılık bende o bıtaneden baska hıc yok,, dunde esım ya ıcıne bulaştıysa dedı ve moralım bozuldu ıcındekıler yakamıyosun sonucta ayyy hayırlısıyla geceydı sunlar

çok kötü yaaa.penisin kendisinde mi var bunlar?yani içine giren kısmında mı?

bilmiyorum ki.antibiyotikle ağrı kesici de verdi

Hıı kesin enfeksiyon riski içindir... Benim doktor bana öyle dedi çünkü... Ama bi yerde okumuştum tüplere baktırdıktan sonra hamile kalma yüzdesi artıyomuş çünkü basınçlı sıvı tüpleri genişletiyomuş bi süreliğine...

Son düzenleme:
Evet sabahtan yapmıştım hemen hemen aynıydı ama tam olarak aynı koyuluk değil dedim aynı gün bi daha yapıyım bi baktım yok denecek kadar silik,...:KK31::KK31:

aynen.bende sabahında yaptım önceki güne göre az daha koyuydu.
akşam bida yapim dedim kaçırmıyım.
ana :KK53:
bi baktım sabahkine göre silik.
daha da koyulaşmadı zaten.

etrafındakilere bakma sen, dün bişey araştırıken karşılaştım, kadının biri sebepsiz kısırlık varmış onun için tedavi görürken hamile kalıyo ( 1,5 aylık hamileyken, bidaha hamile kalıyo ikiz olmuş)

bi tanıdıkda, 1 üvey 2 öz oğlu vardı, erken menopoza giriyor, işaçla regl oluyo falan artık dokora gitmekten sıkılmış, regl de olmuyo,
karnımda bişeyler hareket ediyo ur falan olmasın diye doktora gidiyo 4 aylık hamile :KK70:

takma kimseyi kafana, sakin ol stres yapma yeterrrr, neler oluyo neler gözümüzün gördüğünü kullağımızın duyduğuna inanıyoruz ...

En kısa zamanda minişin olur inşallah

bana 30 ağustosta biri fal bakmıştı(ben kesin hamileydim ya o zaman bana göre) ikizin olacak ama daha uzak zamanı var dedi.dilini eşek arısı sokasıca karı :))

X