Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ben cevaplayayım bacım.bugün ben bakıyorum buraya
hmm.düşünelim hemen..
evet.
test neyin yaptı mı doktor ?

test yptırmadım hamile kalmadan once rahmime baktırdım sadece cok temiz dei birde folik asit verdi o kadar ama gögüslerim damarları geçmedi koyu hala hamilelikle alakası yok umitli degilim cunku regl oldum sadece sizin fkrinizi alayım dedim

test yapmadıysa hamile olma ihtimalin var tabiki.evde bari bi test yapsaydın.bi aksilik bi bişeler olduğu belli neticede.

ne oluyo,
nasıl oluyo.
anlatsana o zaman azcık bilinçleniyim bakim bi.

genıtal bölgede esınız yada sızden sığiller cıkıyo hanı şu et benı dedıgımız sey.. sonra yayılıyo ve onları sureklı yaktırmakla falan ugrasıyosun erkeklerde bır sorun olmuyor ama kadınlarda ıce dogru yaylma rıskı olabılecegınden rahım agzı kanserıne kadar gıdebılıyormuş.. amann neyse benım dunden berı sınırlerım bozuldu P

ay.ne nalet bişemiş o öle.allahım korusun.

cnım niye sinirlerin bozuldu ki

cnım niye sinirlerin bozuldu ki

kuzum aslında bellı bır durum yok cok sukur benım oyle fazla sıgılım de yok tek bır tane ama esıme o bende kı bır taneden bulasmıs ve cok fazla onda.. esımdende tekrar bana bulasabılır mıs ama sımdılık bende o bıtaneden baska hıc yok,, dunde esım ya ıcıne bulaştıysa dedı ve moralım bozuldu ıcındekıler yakamıyosun sonucta ayyy hayırlısıyla geceydı sunlar

oy inşallah içine bulaşmamiştır kuzum ya

Kizlar bi ruua gordm cok ilginc ruyamda dogum yapiyorm hemde normal dogum ve resmen gerck gibide sanci cekiyorm bi kizm oluyo emziriyorm hatta bebek ayni buyuk kizima benziyo cok etkilendm en gec bugn adet ollmam gerekiyodu hala gelen giden yok 2 gundr adet belirtmde yok sadce goguslerm aciyo

hadi hayırlısı

saol cnm benım endısem acaba hamıle olmama engel olurmu blmıorum doktor olmaz dedı ama yınede cevremde bı kaç dengesız arkadasım hamıle kalman cok zor dıo cok cnm sıkıldı gercektende daha 2,5 aylık evlıyım gercı ama bunlaı duyunca korkudan hemen bebek calısmalarına basladık

etrafındakilere bakma sen, dün bişey araştırıken karşılaştım, kadının biri sebepsiz kısırlık varmış onun için tedavi görürken hamile kalıyo ( 1,5 aylık hamileyken, bidaha hamile kalıyo ikiz olmuş)

bi tanıdıkda, 1 üvey 2 öz oğlu vardı, erken menopoza giriyor, işaçla regl oluyo falan artık dokora gitmekten sıkılmış, regl de olmuyo,
karnımda bişeyler hareket ediyo ur falan olmasın diye doktora gidiyo 4 aylık hamile

takma kimseyi kafana, sakin ol stres yapma yeterrrr, neler oluyo neler gözümüzün gördüğünü kullağımızın duyduğuna inanıyoruz ...

En kısa zamanda minişin olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…